Jälgi meid

Ennustusvihjed

Amsterdami Ajax vs. Real Madrid ennustusvihjed

ramos

Kolmapäeval leiab aset kaks Meistrite Liiga kaheksandikfinaalide kohtumist. Esimene neist Hollandis, kus kohtuvad oma koduliigades teist kohta hoidvad meeskonnad – Ajax ja Real Madrid.

Ajax oli üks nendest meeskondadest, mis ei kaotanud alagrupifaasis mitte ühtegi kohtumist. Siiski jäid mitmed kohtumised viiki ning alagrupist jõuti edasi teisena. Real Madrid näitas tõeliselt ebastabiilset mängu, kuid alagrupivastased olid Euroopa keskmikud ning alagrupivõitjana edasi ka pääseti.


Ajax vs. Real Madrid
Kolmapäev , 13. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TV6

Ennustusvihjed
Kokku üle 3.5 värava 2.4 @ Coolbet
S.Ramos lööb esimese värava 10 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meistrite liigas on omavahel kohtutud 8 korda. Real Madrid on nendest võitnud 6.
  • Alagrupifaasis lasid mõlemad meeskonnad lüüa endale keskmiselt mängu kohta 1 värava.
  • Viimase omavahelise kohtumise Ajaxi koduväljakul võitis Real Madrid 4:1.

Võitja ennustastamine selle paari esimeses kohtumises on natukene liiga riskantne. Real Madrid on taas leidnud oma mängu ning tõuseb tabelites aina kõrgematele kohtadele, kuid Ajax on koduväljakul vääriline vastane.

Pigem pööraks pilgud väravate löömise poole. Real Madrid on näidanud, et nemad suudavad hetkel skoorida igast asendist ning Hollandisse sõidetakse plaaniga ilmtingimata vähemalt üks võõrsil värav ära lüüa, mis annakse soodsa positsiooni enne kodukohtumist. Tõenäoliselt lüüakse vähemalt kaks.

Ajax on samuti just rünnakul eriti terav ja ohtlik. Koduliigas on suudetud 21 mänguga lüüa lausa 72 väravat! Meistrite Liiga alagrupifaasis suudeti samuti igas mängus vähemalt üks värav ära lüüa. Koduväljakul tugeva Müncheni Bayerni vastu löödi lausa kolm. Nii-siis ootaks sellelt kohtumiselt vähemalt nelja väravat.

Väikese riskeeriva lisapanuse asetaks sellele, et Sergio Ramos lööb mängu esimese värava. Eeldused selleks on üle keskmise head. Nimelt on tal väga hea nina peapallide peale ning standardolukordade ajal suudab ka vastaste hea kaitsetöö kiuste leida kohti, kust pääseda löögile. Samuti lööb Ramos peale Cristiano Ronaldo lahkumist Real Madridi eest penalte.

Meie valikud:

  • Üle 3.5 värava (2.4 @ Coolbet)
  •  S.Ramos lööb esimese värava (10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds