Kaia Kanepi vs. Veronika Kudermetova ennustusvihjed

Kaia Kanepi kohtub French Openi kolmandas ringis venelanna Veronika Kudermetovaga(WTA 68), kes on tegemas oma karjääri parimat suure slämmi turniiri. Teel kolmandasse ringi alistas noor tennisist kõige pealt kunagise maailma esireketi Caroline Wozniacki ning seejärel Kasahstani esindava Zarina Diyasi. Kanepi ja Kudermetova kohtusid omavahel alles eelmisel kuul Charlestoni turniiril, kus jäi 2:0 peale eestlanna.

Kanepi vs. Kudermetova

Reede, 31. mai 2019
Mäng algab: orienteeruvalt 14:00
Ülekanne: Kanal12, Postimees.ee

Kaia Kanepi võit (1.71 @ Coolbet)
Kolmesetiline kohtumine (2.55 @ Coolbet)

Veronika Kudermetova näol on tegemist 22 aastase lootustandva sportlasega. Mitte just kõige parema serviga, kuid see-eest väga tugev vastuvõtu geimide mängija. Meeldib palju mängida võrgus ja teeb seda hästi. Turniiri jooksul on väga kõrge protsendiga ära kasutanud murdepalle. Miinus poole pealt kipub lihtvigade arv kerkima tihti liiga kõrgeks.

Kaia kanepi eelisteks venelanna ees on kindlasti parem servigeim ning kogemused. Läbi karjääri väga korralikku teist servi näidanud Kanepi on ka sel turniiril üsna korralikult servinud. Liiva-saviväljakud muudavad seda tugevat servi küll natukene aeglasemaks, kuid siiski on vastastel tükk tegemist, et sellega toime tulla.

Samuti on Kaia Kanepi mentaalselt väga tugevat mängu näidanud. Võtnud kõiki geime väga rahulikult ning mänginud oma mängu enesekindlalt. Oma pika karjääri jooksul on ta kordades jõudnud suure slämmi turniiril veerandfinaalidesse. Kudermetova jaoks on tegemist elu esimese kohtumisega suure slämmi kolmandas ringis ning võib arvata, et seetõttu võib näidata ka närvilisemat mängu.

Venelanna eelisteks võiks olla vastupidavus. Mida pikemaks matš venib, seda paremaks muutuvad Kudermetova võimalused.

Me nõustume kihlveokontoritega, et selle kohtumise võidab Kaia Kanepi. Eelmisel kuul peetud omavahelises matšis näitas Kudermetova väga kärsitut mängu vastupidiselt eestlannale, kelle otsused olid väga küpsed. Suure slämmi turniiril hakkavad kogemused eriti suurt rolli mängima.

Kuid me ei ennusta lihtsat mängu. Palju sõltub, kui hästi on tennisistid oma viimasest kohtumisest taastunud. Kudermetova pidas eelmises ringis üsna lihtsa ja lühikese kohtumise. Kanepi matš venis aga päris pikaks ning energiat kulus rohkem. Seega usume, et kõige tõenälisemaks tulemuseks on kolmesetiline kohtumine.

• Kaia Kanepi võit (1.71 @ Coolbet)
  • Kolmesetiline kohtumine (2.55@ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!