Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tel Avivi Maccabi vs. Real Madrid ennustusvihjed

Neljapäeval leiab Euroliigas aset viis kohtumist. Neist üheks põnevaimaks kujuneb kindlasti Tel Avivi Maccabi ja Real Madridi vaheline mõõduvõtt. Kes võidab?


Maccabi vs. Real Madrid

Neljapäev 21. Jaanuar 2021
Algab: 21:05
Ülekanne: TV3 Sport

Tel Avivi Maccabi võit (2.12 @ Coolbet)

Kokku alla 156.5 punkti (1.88 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on kõik võitnud Real Madrid.
  • Real Madrid on järjest võitnud neli võõrsil kohtumist ning kolm nendest alles lisaajal.
  • Maccabi on sel hooajal visanud mängu kohta keskmiselt 78 punkti.

Tel Avivi Maccabi leiame tabelist 12-ndalt positsioonilt. Tänavune hooaeg on neil siiamaani kulgenud ootamatult keeruliselt. Suure jälje on jätnud publiku puudumine. Emotsionaalse Maccabi meeskonna jaoks oleks kodupubliku toetus äärmiselt vajalik.

Real Madridi näol on tegemist Euroliiga kolmanda meeskonnaga. Hoolimata sellest, et keset hooaega jäädi ilma põhimängujuhist ning meeskonda kimbutavad alatasa vigastused, on näidatud kõrget klassi.

Maccabi jaoks on Real Madrid viimaste hooaegade lõikes väga ebamugav vastane. Juba kuus kohtumist järjest pole suudetud Hispaania klubi alistada.

Artikli kirjutamise ajal pole infot ühestki Maccabi vigastatud mängijast ehk tõenäoliselt tullakse kohtumisele täiskoosseisus. Samas arvestades olukorda maailmas, siis võib ka veel vahetult enne kohtumist ebameeldivaid uudiseid tulla.

Real Madridi poolelt jäävad eemale Anthony Randolph ning Sergio Llull.

Esimene panus – Tel Avivi Maccabi võit. Iisraeli meeskond vajab hädasti võitu. Nende jaoks on iga kohtumine kulla hinnaga. Nende ambitsiooniks on jõudmine kaheksa parima hulka, mis tagaks pääsemise play-offi. Viimastes kohtumistes on ka mängijate kehakeeles ja olekus näha, et enam ei hoita midagi tagasi ja igale kohtumisele minnakse sajaprotsendilise keskendumisega. Eriti, kui mäng toimub koduväljakul.

Real Madridi suureks probleemiks on Sergio Llulli puudumine. Peale Campazzo lahkumist NBA-sse on just Llull tulnud mängujuhi kohal kõige paremini toime. Kui Hispaania meedia andmed vastavad tõele ja Llull jätab kohtumise vahele, siis on Maccabil väga head võimalused see kohtumine ära võita.

Teine panus – kokku alla 156.5 punkti. Ennustaks sarnast kohtumist sellele, kui Maccabi mängis teise Hispaania tippklubi Barcelonaga. Kokku visati siis vaid 135 punkti. Mõlemad meeskonnad näitasid hirmkõvat kaitset. Ennustame, et Maccabi hakkab ka seekord eelkõige kaitsele rõhku panema ning ega ka Real Madrid kaitses kehva meeskond pole.

Meie valikud:

  • Tel Avivi Maccabi võit (2.12 @ Coolbet)
  • Kokku alla 156.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds