Jälgi meid

Ennustusvihjed

Conor McGregor vs. Dustin Poirier eelvaade ja ennustusvihjed

Peale aasta pikkust võistluspausi näeme taaskord võitlusringis Conor McGregoit. Vastaseks Dustin Poirier ning toimumiskohaks Abu Dhabi.  Viimane kord lõppes meeste omavaheline matš väga kiiresti McGregori võiduga. Kas Poirier suudab seekord kauem vastu pidada?


McGregor vs. Poirier

Pühapäev 24. Jaanuar 2021
Algab: 05:00
Ülekanne: TV3 Sport

Raundide arv üle 1.5 (1.7 @ Coolbet)

McGregor võidab teises raundis (4.75 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Esimeses omavahelises matšis 2014. aastal Poirieril võimalust ei olnud.

Esimene omavaheline matš leidis aset 2014-ndal aastal. McGregor suutis juba esimeses raundis Poirieri põrandale lüüa ning kohtunik määras tehnilise nokaudi. Kokku kulus selleks aega vaid 1 minut ja 46 sekundit.

Nüüdseks on sellest möödunud üle kuue aasta. McGregor on selle aja jooksul osalenud kaheksas matšis ja võitnud neist kuus. Viimati alistas iirlane Donald Cerrone ja seda vaid 40 sekundiga.

Poirier on võistelnud natukene aktiivsemalt ja jõudnud selle ajaga vastamisi minna 12 vastasega. Ka tema on selle aja jooksul kaotanud vaid kaks matši. Viimati käis ameeriklane võistlustules juunis, kui alistas kohtunike otsusega Dan Hookeri.

Kui viimane kord kulus iirlasel Poirieri alistamiseks napilt alla kahe minuti, siis seekord lubab McGregor tööga hakkama saada veel kiiremini. Täpsemalt lubas ta seda teha esimese 60 sekundi jooksul.

Kahtleme, et see tal õnnestub. Poirier on aastate jooksul kõvasti arenenud ning saanud küpsemaks võitlejaks. Enam ei lähe ta nii optimistlikult McGregorit ründama ja tõenäoliselt suudab kauem vastu pidada. Vaadates ka ameeriklase viimaseid kohtumisi, siis on need selgelt pikemad kui karjääri alguses.

Seega meie esimene panus – raundide arv üle 1.5. Koefitsient ei ole just kõige kõrgem, kuid tundub siiski kõige parem valik. Üle kahe raundi pikkusele matšile panustamine on väga riskantne ja nagu eelpool mainisime, siis ei usu ka, et asjad jälle esimeses raundis ära otsustatakse.

Vaadates McGregori viimast viite matši, siis on samuti vaid üks nendest ära otsustatud juba esimeses raundis. Kõik märgid näitavad, et näeme esimesest kohtumisest pikemat vaatemängu. Kuigi McGregor ei taha selle arvamusega kindlasti nõustuda.

Teine panus – McGregor võidab teises raundis. Võrreldes tõenäosust ja koefitsiendi suuruse suhet, siis võiks kõige parem valik olla, et McGregor otsustab asja ära teises raundis. McGregori võidukad matšid piirduvad üldjuhul 1-2 raundiga ning Poirier on juba piisavalt kogenud küll, et olla üks nendest, kes McGregori vastu vähemalt kaks raundi vastu peab.

Meie valikud:

  • Raundide arv üle 1.5 (1.7 @ Coolbet)
  • McGregor võidab teises raundis (4.75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 95€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds