Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris vs. Olympiacos ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris on Euroliigas kaotanud kaks kohtumist järjest. Reedel üritatakse Olympiacose vastu taas võidureele naasta. Kas Leedu klubi saab sellega hakkama?


Žalgiris vs. Olympiacos

Reede 22. Jaanuar 2021
Algab: 20:00
Ülekanne: TV3 Sport

Žalgiris AH-4.5 (2.02 @ Coolbet)

Kokku alla 157.5 punkti (1.85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Kaunase Žalgiris võitnud lausa neli.
  • Žalgiris on terve liiga peale paremuselt teine kaugvisete meeskond – tabatakse 42.33%.
  • Olympiacos on viimasest kuuest võõrsil kohtumisest võitnud lausa viis.

Kaunase Žalgiris hoiab enne vooru kaheksandat positsiooni. Viimased kaks kohtumist on kaotatud, kuid vastased on olnud ka väga kõvast puust.

Olympiacos on uut aastat alustanud väga hea hooga ning tabelis on tõustud 10. positsioonile. Viimases voorus alistati lisaajal Asvel.

Üsna raske on antud kohtumise võitjat ennustada. Žalgiris võiks olla favoriit, kuid Kreeka klubi on väga sitke vastane. Näiteks on nad viimase kahe kuu jooksul suutnud võõrsil alistada ka sellised meeskonnad nagu Tel Avivi Maccabi ja Barcelona. Lisaks sellele on Žalgiris Kreeka klubi jaoks otsene konkurent play-offi kohale ja seega soovitakse eriti seda kohtumist võita.

Žalgirisel andis üks noormängija positiivse koroonaproovi, kuid ülejäänud meeskond oli kõik negatiivne ehk puudujateks ainult juba pikemalt vigastustega kimpus olevad  Garino ja Vasturia.

Olympiacos tuleb hetkeseisuga kohtumisele täiskoosseisuga.

Esimene panus – Žalgiris AH-4.5. Žalgiris on saanud kohtumiseks paremini valmistuda. Nende viimane Euroliiga kohtumine oli eelmise nädala reedel. Peale seda on peetud koduses karikasarjas üks kohtumine, mis kulges meeskonna jaoks üsna kergeks. Olympiacos samal ajal käis alles teisipäeval Euroliigas platsil ja seda võõrsil kohtumises.

Ehk Olympiacos tuleb kohtumisele otse Prantsusmaalt ning on reisimisega päris palju energiat kulutanud. Žalgiris on saanud samal ajal kodus mänguks valmistuda. Usume, et Leedu klubi on värskem ja kasutab selle eelise ära.

Teine panus –kokku alla 157.5 punkti. Mõlemale meeskonnale ülitähtis kohtumine ja seega ootaks pigem kinnist mängupilti, kus keskendutakse eelkõige kaitsele ja pikemale, kontrollitud rünnakutele. Viimases omavahelises kohtumises visati kokku vaid 135 punkti. Seekord visatakse tõenäoliselt rohkem, kuid siiski võiks skoor jääda alla 158 punkti.

Meie valikud:

  • Žalgiris AH-4.5 (2.02 @ Coolbet)
  • Kokku alla 156.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds