Jälgi meid

Ennustusvihjed

Teisipäevane Premier League´i kombovihje

Gylfi Sigurðsson

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kombovihjetega oleme hetkel kenasti plussis ja teeme kõik, et see ka nii edaspidi jätkuks. Seekord keskendume Inglise kõrgliiga mängudele. Loe edasi ning leiad ühe 13.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 260€.


Cardiff vs. Everton

Cardiff asub edetabelis 17. real ning peab võitlust kõrgliigasse püsimajäämise nimel. Peale kahte võidukat kohtumist häviti viimases voorus lausa 1:5 Watfordile. Tabelikoha järgi on Cardiff üks Inglise kõrgliiga nõrgemaid meeskondi, kuid raske tabeliseis süstib meeskonda rohkelt motivatsiooni ja kõikile järelejäänud kohtumistele minnakse punktilisa teenimise mõtetega.

Everton jätkab tabeli keskel. Jaanuar-veebruar on näidatud väga kahvatut mängu ning kuuest viimasest kohtumisest on kaotatud lausa viis. Nad mängivad üsna pingevabat ja riskeerivat mängu, sest tabelis väga palju kõrgemale enam tõusta ei anna. Selline mängustiil on siiamaani neile üsna valusalt kätte maksnud. Usume, et ka võõrsil kohtumisele läheb Everton üsna laisalt peale ning Cardiff suudab vähemalt viigipunkti teenida.

Meie valik: Viik või Cardiffi võit (1.82 @ Coolbet)


Huddersfield vs. Wolves

Premier League´i viimane meeskond Huddersfield võtab koduväljakul, kus on järjest kaotatud kuus kohtumist, vastu suurepäraselt kõrgseltskonda sulandunud Wolves´i. Võõrsil meeskond jahib tabeli seitsmendat positsiooni, kaotuseta on püsitud kõikide liigade peale viimased kaheksa kohtumist.

Seda kohtumist hakkab kindlasti domineerima Wolves. Ajalugu on näidanud, et nad suudavad üldjuhul Huddersfieldi tasemega meeskonnad 90 minuti jooksul ära suruda ja vähemalt minimaalse võidu nende vastu võtta. Viimane omavaheline kohtumine lõppes küll üllatuslikult Huddersfieldi võiduga, kuid seda enam soovib Wolves nüüd magusat revanšši.

Meie valik: Wolves võit (1.86 @ Coolbet)


Leicester vs. Brighton

Leicester langeb tabelis iga vooruga aina madalamale. Nüüd leitakse end alles 12. tabelirealt ja võiduta ollakse seitse kohtumist järjest. Brightoni hooaeg on veel kurvem ning nemad asuvad 16. kohal. Arvestades väikeseid punktivahesid tabeli teises pooles, ei saa Brighton ennast liiga kindlalt tunda – relegatsiooni kohtadel meeskonnad jäävad hetkel maha vaid kolme-nelja punktiga.

Kihlveokontorite silmis on üsna kindlaks favoriidiks Leicester City. Meie leiame, et just Brightoni edus on antud mängul väärtust ning lisaksime kombosse, et Brighton lööb kohtumises värava. Brighton on viimase kümne mängu jooksul vaid kolmel korral jäänud nulli peale. Arvestades hetkeseisu Leicesteri kaitseleeris, siis on pigem väga suur üllatus, kui ülimotiveeritud Brighton ei peaks suutma väravat ära lüüa. Glenn Murray, Brightoni ründetuus, on sel hooajal löönud juba kümme väravat.

Meie valik: Brighton lööb värava (1.6 @ Coolbet)


Newcastle vs. Burnley

Väga heas hoos ja viimases voorus lausa Tottenhami alistanud Burnley loodab head seeriat jätkata Newcastle vastu. Kodumeeskond on samuti jalad kõhu alt välja võtnud ning viimase viie vooruga on teenitud kolm võitu.

Mõlema meeskonna peatreenerid on tuntud oma kaitsva stiili poolest. Seega võiks justkui oodata üsna kinnist ja madalaskoorilist mängu. Seda näitab ka statistika – Newcastle osalusega mängudes lüüakse terve liiga peale kõige vähem väravaid, Burnley näita on samuti alla liiga keskmise.

Aga meie arvame, et selline statistika ei jätku. Mõlemale meeskonnale on antud kohtumises peamine eesmärk võit ja arvatavasti julgetakse rünnata agaramalt kui tavaks. Samuti on tegemist selliste meeskondadega, mis on mõlemad võimelised üksteisele väravaid lööma, mitte ei ole vastasseis bussi parkiva ja ainult palliga mängiva meeskonna vahel. Newcastle peaks koduväljakul olema väikene favoriit, kuid Burnley on nii heas hoos, et vaevalt nad nullile jäävad. Parim pakkumine võiks olla tulemus 2:1.

Meie valik: Üle 2.5 värava (2.4 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 13.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 260€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds