Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Watford ennustusvihjed

Premier League´i liider ning endiselt koduväljakul võtmatuna püsiv Liverpool võtab kodus vastu siiamaani väga korralikku hooaega tegeva Watfordi.

Viimases voorus Manchester Unitediga 0:0 viigi välja mänginud Jürgne Kloppi hoolealused peavad seekord läbi ajama Firminota, kellele teeb häda hüppeliiges. Watfordi pool pealt jääb kollaste kaartidega eemale kreeklasest kaitsja Holebas, kes on meeskonna üks parimaid resultatiivsete söötude andjaid.


Liverpool vs. Watford
Kolmapäev, 27. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Liverpool võidab ühe väravaga 3.48 @ Coolbet
Viik 5.8 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest kuuest omavahelisest kohtumisest on Liverpool võitnud viis. Üks mäng on jäänud viiki.
  • 3.3 – just nii palju väravaid on keskmiselt löödud ühe mängu kohta viimases kümnes omavahelises vastasseisus.
  • Watford on viimsest viiest võõrsil kohtumisest kaotanud vaid ühe!

Juba eelmises voorus märkisime, et Liverpooli hoog on raske hooaja ja üsna tiheda mängugraafiku tõttu raugenud. Manchester Unitedi vastu teenitud viigi üle tuleb neil olla õnnelik, sest mängupilt oli teisel poolajal üsna hambutu. Seekordki ollakse võrreldes vastasmeeskonnaga ebamugavamas olukorras. Liverpool pidas viimase kohtumise alles pühapäeval, Watfordil on puhkepäevi olnud kahe võrra rohkem ja seejuures tehti viimases kohtumises üks hooaja paremaid esitusi kui Cardiff hävitati 5:1.

Meie seekordsed valikud on sellised, mis mõlemad ei saa täppi minna, kuid juba ühe täppiminemisel on kasum garanteeritud. Esimeseks valikuks on, et Liverpool võidab kohtumise täpselt ühe väravaga ja teine, et kohtumine jääb viiki. Just sellised tulemused on kõige reaalsemad. Kui vaatata Liverpooli kümne mängu ajalugu, siis lausa kaheksa tulemust on olnud just sellised nagu üks meie valikutest – viik või Liverpooli ühe väravaline paremus.

Watford tegi mäletatavasti suurepärase hooaja alguse, kui püsis pikalt võitmatuna. Seejärel kukuti madalseisu, kuid nüüdseks on sellest välja tuldud. Viimasest viieteistkümnest kohtumisest on kaotatud vaid kaks! Ainukesed kaotused on teenitud Tottenhami ja Chelsea vastu ja needki minimaalsed ehk üheväravalised. Watfordis on piisavalt klassi, et täita üks meie ennustustest.

Meie valikud:

  • Liverpool võidab ühe väravaga (3.48 @ Coolbet)
  • Viik (5.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 116€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds