Jälgi meid

Ennustusvihjed

Esmaspäevane NBA kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord võtame ette ookeanitaguse korvpalliliiga NBA, kus hooaja lõpp läheneb suure kiirusega ning iga mäng omab aina suuremat tähtsust. Loe edasi ning leiad ühe 12.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 240€.


Charlotte Hornets vs. Golden State Warriors

Charlotte Hornetsile tuleb külla NBA viimaste aastate valitseja Golden State Warriors. Hornets asub hetkel idakonverentis viimasel play-offi viival kohal ning vajab hädasti võitu. Golden State´i viimaseid tulemusi vaadates saab öelda välja harvajuhtuva statistika – viimasest kolmest mängust on kaotatud kaks.

Warriorsi viimaste kesiste esituste peamine põhjus peitub kaitses. Võimekuse poolest on tegemist ühe parima kaitsetiimiga, kuid seda vaid juhul, kui seda ise ka tahetakse. Viimase kümne mängu jooksul on kaitses hoitud kõvasti tagasi. Seda ilmestas eriti hästi viimane kohtumie Houston Rocketsi vastu, kes suutis ilma oma staarmängija James Hardenita tiitlikaitsjat võita.

Küsimus on, kas Golden State Warriors võtab ennast peale üsna häbistavat kaotust kokku ja teeb Hornetsi maatasa või jätkatakse tiksumist madalal käigul? Meie usume, et Hornets annab Warriorsile korraliku lahingu. Seda enam, et Warriorsi üks võtmemängijatest, Draymond Green, on hädas hüppeliigese vigastusega ja kui ta peakski mängus osalema, siis eeldatavasti üsna väikeses rollis.

Meie valik: Charlotte Hornets AH+7.5 ( 1.82 @ Coolbet)


Memphis Grizzlies vs. Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers on lükanud käima missiooni nimega “LeBron James tassib Lakersit play-offi”. Siiamaani pole see staarmängijal kõige paremini õnnestumas, kuid kõikide Hollywoodi klubi fännide rõõmuks on nende seekordne vastane Memphis Grizzlies vägagi jõukohane vastane.

Vigastustest ja vahetustehingutest räsitud Memphis on peale ilusat hooaja algust leidmas nüüd ennast üsna tabeli põhjast. Seekordsest mängust jäävad eemale kaks väga head kaitsemängijat ning raske on näha, kuidas Grizzlies suudaks Lakersi ründejõudu pidurdada.

Lakers on võitnud kaks omavahelist kohtumist Memphise koduväljakul ja vaevalt ka seekord midagi juhuse hooleks jäetakse. Tabeliseis on niivõrd keeruline, et selleks kohtumiseks häälestatakse ennast väga põhjalikult.

Meie valik: Lakersi võit AH- 4.5 (1.92 @ Coolbet)


New Orleans Pelicans vs. Philadelphia 76ers

See on vastasseis, mille tulemust on üsna raske ennustada. Esimene meeskond on peale Anthony Davisega seotud tehinguromaani võtnud kõrvaltvaataja rolli ning see hooaeg lihtsalt kulgetakse kuidagi lõpuni. See annab seletuse Pelicansi väga ebastabiilsetele tulemustele. Heal päeval, kui vise läheb, siis võidetakse väga tugevaid meeskondi. Halval päeval ei tehta suuremat kära, kui võetakse ka tabeli viimastelt kaotusi vastu.

Philadelphia 76ers peab läbi ajama ilma oma rünnaku-ja kaitseliidri Joel Embiidita. Hoolimata kõrgest tabelikohast tahab 76ers veel oma võiduprotsenti paranda, et kindlustada play-offiks koduväljakueelis.

Fakt on see, et Embiidi puudumine muudab Pelicansi mängijatele korvi ründamise lihtsamaks ja nõrgendab Philadelphia üleüldist kaitset. 76ersi rünnakus peitub  aga  piisavalt jõudu, et ka ilma Kameruni vägilaseta lõpetada mäng väga kõrge punktisaagiga. See kõik võiks tähendada suureskoorilist kohtumist.

Meie valik: Kokku üle 236.5 punkti (1.92 @ Coolbet)


Los Angeles Clippers vs. Dallas Mavericks

Los Angeles Clippers asub hetkel viimasel play-offi viival kohal, kuid meeskond sellest ei hooli ning pigem loodetakse hooaeg lõpetada madalamal kohal, et saaks täielikult valmistuda järgmiseks hooajaks. Seda näitas ka tehing, millega saadeti minema enda senimaani parim korvpallur Tobias Harris.

Dallas Mavericks on samuti pilgud pööranud juba järgmise hooaja suunas ja on viimastes kohtumistes ilma Luka Doncicita kogunud hulganisti kaotusi.

Hetkel tundub olevat Los Angelese klubil kõvasti rohkem püssirohtu. Eriti arvestades seda, et Dallas Mavericks on üks NBA kehvemaid võõrsil mängivad meeskondi. Ainuke asi, mis Dallas Mavericki kasuks räägib on see, et neil on üks lisapuhkepäev.

Meie valik:Los Angeles Clippers AH-3.5 (1.83 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 12.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 240€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds