Jälgi meid

Ennustusvihjed

Teisipäevane Meistrite Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kombovihjetega oleme hetkel kenasti plussis ja teeme kõik, et see ka nii edaspidi jätkuks. Seekord keskendume Meistrite Liigale. Loe edasi ning leiad ühe 6.5 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 130€.


Juventus vs. Atletico Madrid

Algab kell 22:00. Ülekanne: TVPlay Sports

Meistrite Liiga kaheksandikfinaali korduskohtumine, kus kodumeeskond Juventus on raskes seisus. Nimelt võitis esimese Hispaanias peetud omavahelise kohtumise Atletico Madrid 2:0. See tähendab, et enne mängu oleva seisu järgi vajab Juventus edasipääsu võimaluseks minimaalselt kahte väravat. Juhul, kui Atletico skoorib, juba nelja väravat!

Juventuse poolelt jäävad kohtumisest eemale terve hooaeg vigastustega kimpus olnud mängumehed Khedira ja Cuadrado. Külalismeeskond peab hakkama saama Costa ja Hernandezeta.

Üks on selge – Juventus haarab initsiatiivi ning hakkab palliga rohkem mängima. Kuid liiga riskantselt nad seda teha ei saa, sest Atletico on kontrarünnakutes osav meeskond ning juba ka üks eksimus võib Juventusele väga valusalt kätte maksta.

Tuleb tõdeda, et Juventus ei vääri korduskohtumise eel sellist kaotusseisu. Esimeses kohtumises oldi platsil parem meeskond ning Atletico mõlemad väravad tulid üsna õnnelikul moel ehk standardolukorra järgses segaduses keskkaitsjate poolt.

Kindlasti on Itaalia meeskond korduskohtumiseks teinud taktikaliselt omad järeldused ja suudab näidata juba hoopis domineerivamat mängu. Siiamaani on kõik korduskohtumised peale Dortmund-Tottenham paaris näidanud, et esimeses vaatuses lati alt läbi jooksnud meeskond on teiseks kohtumiseks teinud omad järeldused ja suutnud ennast kokku võtta.

Atleticol ei ole enam varu, mille pealt paremini mängida. Juventusel on seda küllaga ja usume, et nad suudavad selle ka realiseerida. Võtame panuse, et Juventus võidab kohtumise vähemalt kahe väravaga(kui võidavad vaid ühe väravaga, siis raha tagasi).

Meie valik: Juventuse võit AH-1 (3.0@ Coolbet)


Manchester City vs. FC Schalke

Algab kell 22:00  Ülekanne: TV6

Teises Meistrite Liiga kaheksandikfinaalis peab Manchestser City olema väga õnnelik, et korduskohtumist asutakse mängima just nende 3:2 eduseisus. Esimeses omavahelises mängus Schalke koduväljakul juhtis viis minutit enne lõppu veel kodumeeskond 2:1, kuid siis suutis vähemuses mänginud City lüüa kaks kiiret väravat ning omakorda kohtumise võita. Arvame, et need viis minutit murdsid Saksa meeskonna ning edasipääseja on otsustatud.

Schalke on peale kaotust Cityle näidanud mannetuid esitusi ning koduliigas on teenitud kolm suurt kaotust järjest. Manchester City on samal ajal tunnistanud vaid võite.

City plaan on lihtne. Loodetakse võimalikult kiiresti avavärav ära lüüa ning see tähendaks Schalkele, et neil tuleks lüüa juba kolm väravat. Eks saksa klubi mängijad ja treenerid on ka realistid ning mõistavad, et nende lootused on minimaalsed, kuid kindlasti tullakse mängule väga motiveeritult ning riskeerides – kaotada ei ole enam midagi.

Selline mängupilt võiks tähendada, et mõlemad meeskonnad löövad mängus värava. Schalke värav võiks tulla näiteks kohe mängu alguses, kui Manchester City magab mõne olukorra maha või mängu lõpupoole, kus tõenäoliselt on asi otsustatud ning City kaitse on oma mõtetega juba järmistes mängudes. Kodumeeskonna enda väravas ei tohiks küsimust olla.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.17 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 6.5


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 130€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds