Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs Manchester United ennustusvihjed

Premier League kolmekümnenda vooru lõpetab põnevuslahing Arsenali ja Manchester Unitedi vahel. Mõlemad meeskonnad pidasid nädala sees kohtumise Prantsusmaal. Manchester United naaseb emotsionaalse võiduga üle PSG, Arsenal kaotas Prantsusmaa kõrgliiga keskmikule. Manu on saanud ühe päeva jagu rohkem puhkeaega.


Arsenal vs. Manchester United
Pühapäev, 10. märts 2019
Mäng algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Manu võit 3.05 @ Coolbet
Esimene poolaeg lüüakse 2-3 väravat 2.7 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine toimus aasta alguses FA Cupi raames. Manchester United võitis selle 3:1.
  • Arsenal on Manchester Unitedile värava löönud üheteistkümnes järjestikuses kohtumises.
  • Manchester United on teeninud võidu viimases üheksas võõrsil mängus.

Meie jaoks on võiduvõimalused mõlema meeskonna jaoks üsna sarnased ning natukene isegi Manchester Unitedi poole kaldu ehk esimese valikuna võtamegi Manu võidu. Eelkõige põhjusel, et usume nende võitu rohkem, kuid juba lihtsalt koefitsendi pärast eelistaks võrdsete lahingus nendele panustamist. Kuid miks on Manu kerge favoriit?

United mängis PSG vastu paljude noormängijatega, kuid tänaseks matšiks on seisud natukene paranenud. Nimelt Arsenaliga vastasseisuks taasliituvad koosseisuga värsked mängijad Pogba ja Martial. Lisaks tulevad Manchesteri mängijad kohtumisele suurepärase võidu pealt ning sellises olukorras on mängijaid väga kerge motiveerida. Arsenalil aga vastupidi. Euroopa liiga kaotus mõjub nii peatreeneritele kui meeskonnale pärssivalt ning järgmiseks ehk tänaseks kohtumiseks motiveerimine on kõvasti raskem.

Teise valikuna leiame, et oodata on väravaid ning tulevärk hakkab juba esimesel poolajal. Mõlemad treenerid on julged meestele piisavalt vabadust andma ning eelistavad ründavat mängustiili. Mõlemad meeskonnad on hetkel ka suurepärase väravatelöömise hoos. Kui vaadata vaid viite viimast Premier League´i vooru, siis on tegemist Manchester City kõrval kõige resultatiivsemate klubidega.

Meie valikud:

  • Manchestser Unitedi võit (3.05 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg väravaid 2-3 (2.7 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 61€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds