Jälgi meid

Ennustusvihjed

Teisipäevaste Meistrite Liiga Veerandfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Meistrite Liiga on jõudnud põnevate veerandfinaalideni. Teisipäeval mängitakse nendest esimesed kaks. Loe edasi ning leiad ühe 4.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 80€.


Liverpool vs. FC Porto

Algab kell 22:00. Ülekanne: TVPlay Sports

Otsa teevad lahti Liverpool ja Porto. Samad meeskonnad läksid eelmine hooaeg vastamisi kaheksandikfinaalis. Tol korral edenes kahe mängu kokkuvõttes paarist edasi Inglise klubi tulemusega 5:0. Seejuures jäi kohtumine Liverpooli koduväljakul 0:0 viiki.

Liverpool peab Porto vastu hakkama saama ilma Andrew Robertsita, kes jääb kohtumisest eemale kollaste kaartide tõttu. Šotlane on sel hooajal Liverpool algkoosseisus alustanud 31-l korral ning jaganud 9 resultatiivset söötu.

Porto on viimase kümne päeva jooksul mänginud kolm kohtumist ning lisaks sellele pidanud ette võtma ka teekonna Inglismaale. Liverpooli graafik on olnud natukene sõbralikum ning nad võiksid olla kohtumises värskem meeskond.

Loomulikult on kohtumise kindlaks favoriidiks Liverpool, kuid alahinnata ei tohiks ka Porto võimalusi. Portugali liiga liider pole sel hooajal ainsaski Meistrite Liiga kohtumises nulli peale jäänud. Nende peamine eesmärk esimeses kohtumises võikski olla kirja saada võõrsil löödud värav, mis teatavasti omab antud liigas väga suurt kaalu.

Samuti on väga ebareaalne, et Liverpool jääks koduväljakul nulli peale. Seega meie lemmik valik oleks, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Selline stsenaarium on juhtunud näiteks Liverpooli viimases viies kohtumises ja seejuures on väravaid lastud lüüa ka endast kõvasti madalama klassiga meeskondadel nagu Fulham ja Burnley.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad löövad värava (2.07 @ Coolbet)


Tottenham Hotspur vs. Manchester City

Algab kell 22:00  Ülekanne: TV6

Veerandfinaalpaaride loosiratas moodustas ka ühe ainult Inglise kõrgliiga meeskondadest koosneva vastasseisu. Tottenham Hotspur ja Manchester City mängivad omavahel üheteist päeva jooksul kolm korda. Kaks korda Meistrite Liigas ja korra Premier League´s.

Kui Tottenhami hooaja lõpp on erinevatel põhjustel kujunenud küllaltki ebastabiilseks, siis koduväljakul on suudetud head hoogu jätkata. Kõikide liigade peale on viimasest kümnest koduväljaku kohtumisest võidetud seitse. Üsna tugev tulemus arvestades, et mängitud ei ole just kõige lihtsamate vastastega. Antud kohtumine toimub Tottenhami uuel äsjavalminud kodustaadionil, mis on üks Inglismaa suurema mahutatavusega jalgpallistaadione ehk meeleolu saab olema Manchester Cityle küllaltki ebamugav.

Viimased neli omavahelist kohtumist on võitnud Manchester City, kuid Meistrite Liiga kohtumine on hoopis midagi muud kui liigamäng. Esiteks juba sellepärast, et võitja selgub kahe mängu kokkuvõttes ning võõrsil värav omab suuremat kaalu kui muidu.

Arvatavasti on oodata väga kvaliteetset, kuid pigem kinnist ja ettevaatliku jalgpalli. Kohtumine peaks kulgema Manchester City kergel domineerimisel, sest maailmas on väheseid klubisid, kes suudaksid pallivaldamise protsendis Cityle vastu saada. Siiski arvame, et esimeses kohtumises veel selle paari saatust ära ei otsustata. Tottenham on tänu oma organiseeritusele ja distsipliinile kaitses väga potentsiaalikas meeskond. Samuti väravavaht Lloris võib heal päeval oma imetõrjetega olla vastasmeeskonna mängijate jaoks tõeline nuhtlus.

Kokkuvõttes usume, et Tottenham suudab anda Cityle tasavägisema lahingu, kui üldsus arvab. Kõik eeldused selleks on loodud.

Meie valik: Tottenhami võit või viik (1.97 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 4.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds