Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Maailma tugevaim korvpalliliiga NBA hakkab põhiturniiriga jõudma lõpusirgele, heidame mõnele järelejäänud kohtumisele pilgu peale. Loe edasi ning leiad ühe 7.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 140€.


Minnesota Timberwolves vs. Oklahoma City Thunder

Kell 22:30 algavat kohtumist kannab üle kanal 12. Heidame pilge tabeliseisule. Minnesota Timberwolves see hooaeg play-offi ei jõua ja mängib kohtumisi ka ilma mitmete põhitegijateta. Thunder asetseb hetkel seitsmendal kohal.

Oklahoma klubi peaks hoolimata kindlast play-offi kohast olema Timberwolvesi vastu väga motiveeritud. Nimelt on neil põhihooaja lõpuni vaid kolm mängu. Peale Timberwolvesi mängitakse veel Rocketsi ja Bucksiga ehk väga tugevate klubidega. Kui kõik kohtumised kaotatakse siis võib juhtuda, et langetakse kaheksandale kohale, mis omakorda tähendab, et esimese play-off ringi vastaseks oleks tiitlikaitsta Golden State Warriors.

Sellist olukorda tahetakse kindlasti vältida ning seetõttu ongi tänases mängus võidu võtmine neile eriti tähtis. Nagu me teame, siis NBA-s mängib motiveeritus lõppresultaadi suhtes olulist rolli. Vigastustest räsitud ebamotiveeritud Timberwolvest peaks Thunder olema üsna kindlalt üle.

Meie valik: Thunder AH-6.5 punkti (1.92 @ Coolbet)


Detroit Pistons vs. Charlotte Hornets

Mõlemad meeskonnad heitlevad viimaste play-off kohtade eest. Natukene paremas seisus on Pistons, kellel on kaks võitu enam kui Hornetsil. Ehk kui võõrsil meeskond tahab veel kõrgesse mängu sekkuda, siis on vaja täna kindlasti võita.

Kuna kohtumine on suure kaaluga, siis näeme kindlasti aktiivsemat kaitsetegevust, kui tavalises NBA mängus, kus tavaliselt hakatakse kaitset mängima alles mängu teises pooles. Tänu sellele peaks mängu lõppskoor jääma üsna madal.

Usume, et Detroit Pistonsi rünnakut on natukene ülehinnatud ja nad ei viska nii palju punkte, kui kihlveokontorid eeldavad. Viimases kodumängus viskasid nad vaid 89 punkti. Tol korral oli vastaseks tugev kaitsetiim Pacers, kuid ülimotiveeritud Hornets võib vajadusel olla ligilähedasel tasemel. Ennustame, et Pistons viskab 95-105 punkti.

Meie valik: Pistons alla 110.5 puntki (1.88 @ Coolbet)


Indiana Pacers vs. Brooklyn Nets

Järjekordselt vastasseis kahe väga motiveeritud meeskonna vahel. Esimene noolib play-offi jaoks koduväljakueelist ning teine soovib kindlustada kohta ida-konverentsi esikaheksas. Pacersi trumbiks on kindlasti meeskondlikus ja hea kaitse, Brooklyn särab eelkõige rünnakul. Viimases kohtumises alistati Milwaukee Bucks.

Usume, et jällegi on väärtust pigem under panusel. Selle põhjuseks taaskord see, et mõlemad meeskonnad on motiveeritud mängima aktiivset ja agressiivsemat kaitset juba kohtumise algstaadiumist. Ning kui Pacers oma kaitse korralikult tööle saab, siis jäävad skoorid ikka väga madalaks. Tegemist on hetkel kaitsereitingu järgi paremuselt kolmanda meeskonnaga NBA-s.

Samuti räägib madala skoori kasuks fakt, et Brooklyn Nets on Pacersi jaoks küllaltki mugav vastane. Seda näitavad ka eelnevad omavahelised kohtumised. Brooklyn Nets on kümme mängu järjest jäänud Pacersile alla.

Meie valik: Kokku alla 219 punkti (1.92 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitisent: 7.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 140 €.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds