Jälgi meid

Ennustusvihjed

Teisipäevane Euroliiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 3.80 koefitsiendiga kombopanuse, mis 50€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 190€.


Bayern vs. Baskonia

(Teisipäev 21:30 TV3 Sport 3)

Bayern on sel hooajal selline tabeli teise poole meeskond või parimal juhul tugev keskmik. Viimases voorus siiski näidati võimu ja alistati Panathinaikos 16 punktiga.

Baskonia mängib kõrgemat mängu. Komplekteeritud on päris tummine sats ning kõik klapib ootamatult hästi kokku. Erilise komeedina on Euroliiga parimate skoorijate sekka tõusnud Markus Howard.

Lisame kombosse valiku, et Baskonia viskab üle 81.5 punkti. Põhjus lihtne – Baskonia on üks liiga kõige resultatiivseimaid meeskondi ning viskab väga harva alla 80 punkti. Nende mängustiil on lihtsalt selline, mis viib ka skoorid kõrgeks.

Viimasest 10st kohtumisest on vaid korra Baskonia visanud alla 80 punkti.

Meie valik: Baskonia üle 81.5 punkti (1.80 @ Coolbet)


Bologna Virtus vs. Kaunase Žalgiris

(Teisipäev 21:30 TV3 Sport

Bologna Virtuse hooaja algus oli päris rabe, kuid hetkel on viimase viie vooruga võetud neli võitu ning viimati alistati tugev Barcelona.

Žalgiris on samuti leidnud uue hingamise ning rühib tabelis vaikselt aina kõrgemale. Motiveerib neid ka asjaolu, et tänavune Euroliiga finaalturniir leiab aset just Kaunases.

Ütleks, et kohtumise kerge favoriit on koduväljakul mängiv Virtus, kuid Žalgirisel on ka omad võimalused olemas. Võõrsil ei ole tänavu Leedu klubi kõige paremini mänginud, aga kaheksa kohtumisega on kaks võitu siiski nopitud.

Žalgirise poolelt langes vigastusega välja nende suurim punktimasin Keenan Evans, kuid juba on meeskonda kahe mängijaga täiendatud. Uuteks tulijateks Achille Polonara ja Isaiah Taylor. Vaevalt kumbki mees juba antud kohtumises kaasa teeb.

Lisame kombosse valiku, et kohtumises visatakse alla 155.5 punkti. Kumbki meeskond keskmiselt väga palju punkte ei viska, kuid kaitses ollakse soliidsed. Omavaheline kohtumine võiks kujuneda samuti üsna kinniseks ehk ruulima peaks madal skoor.

 Meie valik: kokku alla 155.5 punkti (@ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 3.80


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 190€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds