Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA hooaeg 2022/2023 ennustusvihjed

Tänavune NBA hooaeg on kohe-kohe jõudmas poole peale. Sobiv aeg on teha esimesed kokkuvõtted ning samuti mõned ettevaatavad ennustused. Kes tulevad konverentside meistriteks? Kes tuleb üldvõitjaks?


NBA hooaeg 2022/2023

NBA põhihooaeg lõppeb 9. aprill
NBA meister selgub juunikuus
Ülekanded: TV3 Sport kanalid

Läänekonverentsi meister Warriors (5.00 @ Coolbet)

NBA meister Boston Celtics (4.85 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Läänekonverentsis on eesotsas päris huvitavad meeskonnad. Kui Denver Nuggetsi esikoht ei olegi nii suur üllatus, siis Memphis Grizzliese ja New Orleans Pelicansi teine ja kolmas positsioon on juba üle keskmise harvanähtav olukord.

Samuti on valitsev meister Golden State Warriors alles üheksandal positsioonil. Suuremat probleemi sellest ei teeks, sest see meeskond hakkab tavaliselt mängima alles hooaja teises pooles ja eriti play-offis.

Lakersi fännid on viimasel ajal eriti vaiksed, nende meeskonna senine hooaeg on kõike muud kui tore.Idakonverentsis troonib hetkel eelmise hooaja finalist Boston Celtics ning üldiselt on esiotsas kõik suuremad favoriidid.

Brooklyn on leidnud peale peatreeneri vahetust hea momentumi ning Kevin Durant on rünnakul pidurdamatu, Giannis tassib Bucksi ning uuenduskuuri teinud Cleveland Caveliers segab kaarte.

Keda ennustame konverentside meistriteks? Ja ülvõitjaks?

Läänekonverentsis tooksime välja valitseva meistri Golden State Warriorsi. Nende tabeliseis on hetkel üsna petlik. On olnud vigastusi ja muid jamasid, kuid kvaliteeti on selles meeskonnas tohutult. Kui kõik terveks saavad ning enne play-offe motivatsiooni lakke kruvivad, siis on tegemist üsna peatamatu satsiga. Samuti on tegemist ka NBA ühe parima koduväljakul mängiva meeskonnaga ja selline eelis mängib play-offis eriti suurt rolli.

Idakonverentsis peame võitjaks ennustama Boston Celticsi. Ehk jah, ennustame täpselt eelmise hooaja finaali kordust. Bostonil jäi aasta tagasi natukene puudu ja nüüd on aeg lõpetama töö lõpule viia. Celticsi liidrid Jayson Tatum ja Jaylen Brown on juba parimas korvpallurieas ning ka kogemusi on terve meeskonnana piisavalt.

Finaali kordusetenduses ennustaks üldvõitjaks Boston Celticsit. Warriorsit on ülikeeruline peatada, kuid Celticsi perimeetri kaitse on piisavalt tasemel, et Curry ja Thompsoni kolmestesadu natukenegi pidurdada. Ning ajalugu on näidanud, et finaali võidab tihti meeskond, kelle motivatsioon on suurem. Bostoni motivatsioon on kindlasti kõrgem.

Meie valikud:

  • Läänekonverentsi meister Golden State Warriors (5.00 @ Coolbet)
  • NBA meister Boston Celtics (4.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 250€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds