Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC 2023 hooaja eelvade ja ennustusvihjed

WRC ralli uus hooaeg algab juba loetud päevade pärast. Ees on ootamas 11 ülipõnevat kuud, mille jooksul selgitatakse välja tänavuse aasta parim rallimees. Kes tuleb meistriks? Kas Toyota ülemvõim lõpetatakse? Kuidas läheb Tänakul?


WRC ralli hooaeg 2023

19. jaanuar – 19 november
Algab: Monte Carlo ralliga
Ülekanded: Tv6 & TV3 Sport kanalid

Ott Tänak tuleb meistriks (3.60 @ Coolbet)

                                        või

T. Neuville tuleb meistriks (5.00 @ Coolbet)

 

PANUSTA SIIN


Tavapäraselt tehakse hooajaga algust Monte Carlos ning peale seda kihutatakse lumises Rootsis. Samuti on kalendris mitmed legendaarsed rallid ning leidub ka uusi tulijaid. Esmakordselt sõidetakse Kesk-Euroopa rallil, mida korraldavad kolm riiki – Saksamaa, Austria ja Tšehhi. Juba mitmendat aastat sõidetakse WRC etapp ka Eestis.


Kahe hooaja vahel on meeskondade koosseisudes toimunud olulised muutused. Enamus rallisõpradel on need juba peas, kuid tuletame need siiski meelde.

Toyota – Kalle Rovanperä, Elfyn Evans, Takamoto Katsuta ja Sebastien Ogier(osaliselt)

Hyundai – Thierry Neuville, Esapekka Lappi, Craig Breen ja Dani Sordo(osaliselt)

M-Sport Ford – Ott Tänak, Pierre-Louis Loubet ja tõenäoliselt teeb osaliselt kaasa ka Sebastien Loeb.


Ennustused uueks hooajaks

WRC hooaja ennustusi teha on alati väga keeruline, kuid see aasta on see eriti keeruline. Kõige enam sõltub loomulikult Ott Tänaku kohanemisest uue meeskonnaga ja üleüldisest M-Spordi masina võimekusest ja vastupidavusest. Olgem ausad, eestlase ainus eesmärk on MM-i tiitel ning hoolimata masinast on ta enne hooaega alati favoriitide seas.

Kõige kindlamini tunnevad ennast enne hooaega tõenäoliselt Toyota mehed. Kalle oli eelmise hooaja esimeses pooles täiesti pidurdamatu ning ei tohiks ka tänavu kehvem olla. Samas Elfyn Evans pole uue ajastu masinaga kuidagi sina peale saanud ning temagi jaoks tuleb kõva tõestamise aasta.

Nirud ei tohiks olla ka taas Hyundai esisõitjaks tõusnud Thierry Neuville väljavaated. Belglane peab lihtsalt kuidagi kiirete rallidega hakkama saama ning sel juhul on kindlalt kõrgeimas konkurentsis.

Kihlveokontorid peavad suurimaks favoriidiks tiitlile valitsevat meistrit Kalle Rovanperät, kuid Ott Tänaku, Elfyn Evani ja Thierry Neuville võiduvõimalusi ei peeta märgatavalt kehvemaks. See tähendab, et tõenäoliselt ootab meid üle aastate tasavägiseim heitlus. Mis meil saaks selle vastu olla.

Aga nüüd ennustuse juurde…trummipõrin…ennustame WRC ralli 2023 hooaja võitjaks Ott Tänakut või Thierry Neuville´i. Pakume, et Toyota on peale edukaid hooaegasid langenud kergemat sorti mugavustsooni ning Hyundai ja M-Sport on ekstra motiveeritud. Kallele teist järjestikust tiiltit ei tahaks veel anda ning Evansi sõidustiili jaoks tundub hübriidajastu WRC masin lihtsalt liiga ebamugav.

Meie valikud:

  • Ott Tänak tuleb meistiks (3.60 @ Coolbet)
  • Thierry Neuville tuleb meistriks (5.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 250€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds