Jälgi meid

Ennustusvihjed

Milwaukee Bucks vs Dallas Mavericks ennustusvihjed

Luka Dončić
Foto: Andy Lyons/Getty Images

Ameerikas tähistatakse Martin Luther Kingi päeva ning tänu sellele alustatakse sealsete NBA mängudega meie aja järgi juba kell pool kaheksa. Meie võtame ette kohtumise Milwaukee Bucksi ja Dallas Mavericksi vahel, mida on Kanal 12-st otsepildis võimalik jälgida.

Kui Milwaukee Bucks on hetkel tabeliseisult NBA parim meeskond ning juhib konverentsi, siis Dallasel on tükk tegemist, et play-off koha konkurentsis püsida. Hetkel ollakse 13ndal kohal ja eesmärgist ehk vähemalt kaheksandast kohast nelja võidu kaugusel. Samuti on kaotatud kolm viimast kohtumist.


Milwaukee Bucks vs. Dallas Mavericks
Esmaspäev, 21. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 21:00
Ülekanne: Kanal 12

Ennustusvihjed
Kokku alla 227.5 punkti 1.92 @ Coolbet
Bucksi võit -11.5 AH 1.92 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Dallas Mavericks on teeninud kodus 16 võitu ja võõral väljakul vaid 4. Seejuures on rohkem kohtumisi peetud võõrsil.
  • Bucks teenib keskmiselt mängu kohta 4 vabaviset vähem kui Mavericks.
  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Milwaukee Bucks 7 punktiga.

Kuna Milwaukee Bucks on üks NBA resultatiivsemaid klubisid, siis on ka kihlveokontorid skooriliinid üsna kõrgele tõstnud. Sellise punktisumma nagu 228 täisviskamine, nõuab mõlemalt poolt head visketabavust ega luba mõõnaperioode.

Bucks viskab suure tõenäosusega oma keskmise ära, kuid Mavericksi skoor jääb pigem 100-105 juurde. Selle hooaja parim rookie Luka Doncic on küll Dallase linna toonud taas elevust, kuid meeskond tervikuna jääb parimatele tiimidele igas aspektis alla.

Teada on, et Dallase põhitsenter DeAndre Jordan on hädas hüppeliigese vigastusega ning isegi kui ta mängib, siis limiteeritakse ta minuteid. See pärsib samuti Dallas Mavericksi mängu.

Bucksi suurimaks eeliseks on peale suurepärase algviisiku ka väga tasemel vahetusmehed. See annab võimaluse kõik 48 mänguminutit ilma suurtemate mõõnadeta läbi ajada ja vastaste varumeeste mängitamisest kasu lõigata.

Meie valikud:

  • Alla 227.5 punkti kokku (1.92 @ Coolbet)
  • Bucksi võit -11.5 AH (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds