Jälgi meid

Ennustusvihjed

Reedene Euroliiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Meistrite Liiga mängud seljataga ning aeg keskenduda Euroopa parimale korvpallile. Kahte kohtumist kannavad üle TVPlay Sports kanalid. Loe edasi ning leiad ühe 7.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 140€.


Moskva CSKA vs. Panathinaikos (19:00)

Päeva esimene kohtumine on kohe tõeline gigantide heitlus. Sel hooajal on siiski suurklubile omast minekut suutnud näidata sellest paarist vaid Moskva CSKA, kes hoiab tabelis kõrget positsiooni esikolmikus. Panathinaikos on hetkel play-offist väljas, kuid kõik on nende endi kätes.

Meeskondadel on käsil korralikud võitudeseeriad. Moskva CSKA-l hetkel Euroliiga kõike pikem ning Panathinaikos on kolme järjestikuse võiduga selles näitajas kohe teisel kohal.

Hoolimata sellest, et Panathinaikos ei ole võõrsil kõige parem meeskond, siis võiks oodata neilt Moskva CSKA vastu korralikku vastupanu. Play-offi silmas pidades on neil hirmsasti vaja võitu igast järelejäänud mängust ja selline ülim motiveeritus mõjub alati meeskondade resultaadile positiivselt.

Samuti on Venemaa klubi näidanud, et nad on kodus haavatavad ning paljud Euroliiga keskmikud suudavad nende väga võrdselt mängida. Nii ennustamegi, et Panathinaikos ei kaota seda kohtumist suuremalt kui 10 punktiga.

Meie valik: Panathinaikos AH+10.5 punkti (2.0 @ Coolbet)


Fenerbahce vs. Barcelona (19:45)

Kindel Euroliiga liider Fenerbahce võtab kodus vastu tugeva teise hooaja poole teinud Barcelona. Mõlemad punktid said viimases voorus võõrsil mängudes kindlad kaotused. Türgi klubi kaotas Real Madridile ning Barcelona lausa 22 punktiga Anadolu Efesile.

Kindlasti tahavad mõlemad klubid kohtumist väga võita, kuid ka kaotuse korral ei muutu klubide seis eriti halvemaks. Seega võiks arvata, et mäng nii kinnine ei tule, kui oleme harjunud nende kahe meeskonnaga vastasseisudes nägema.

Fenerbahce on viimasest kümnest kodumängust lausa kaheksal korral visanud üle 80 punkti. Tõenäoliselt visatakse ka seekord. Barcelona on selline meeskond, kes suudab mängud oma kaitsega muuta skoorivaeseks, kuid seda ainult juhul, kui platsil ollakse parem meeskond. Fenerbahce vastu ollakse siiski autsaider ning seega võime oodata mängust kokkuvõttes korralikku punktiskoori.

Meie valik: Kokku üle 154.5 punkti (1.89 @ Coolbet)


Baskonia vs. Buducnost (21:30)

Baskonia kohtub koduväljakul Buducnostiga. Kodumeeskonna jaoks peaks see mäng olema kohustusliku võidu võtmine, et veelgi kindlustada oma play-offi kohta viis vooru enne põhiturniiri lõppu. Buducnost on Euroliigas eelviimasel kohal ning võõrsil on kaotatud kõik kohtumised.

Eelkõige võiks oodata pingevabat kohtumist, kus näeme suuremaid skoore. Buducnost on üks liiga halvimaid kaitsemeeskondi ning endale lastakse keskmiselt palju punkte visata. Samas on neil meeskonnas mitmeid võimekaid leegionäre, kes individuaalsete oskustega suudavad Buducnosti muuta rünnakul arvestatavaks meeskonnaks.

Viimases omavahelises kohtumises visati kokku 183 punkti. Tõenäoliselt seekord nii palju ei visata, kuid siiski võiks punktisaak jääda suuremaks kui 163 punkti.

Meie valik:Kokku üle 163.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 7.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 140€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds