Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laskesuusatamise teatesõitude ennustusvihjed

Laskesuusatamise maailmameistrivõistluste eelviimasel päeval on kavas teatesõidud. Naised läbivad neli korda 6km ja mehed neli korda 7.5km. Praeguse prognoosi järgi peaksid ilmastikuolud olema igati korralikud ehk tõsist lumesadu oodata ei ole ning ka tuul on vaikne. See tähendab, et oodata võiks üsna vähe üllatusi. Valitsevad olümpiavõitjad samadel distantsidel on naiste seas Valgevene ja meeste seas Rootsi.

Ei tea laskesuusatamisele panustamisest mitte midagi? Siis loe meie juhendit siit!


Laskesuusatamine teatesõidud

Laupäev, 16. Märts, 2019
Algab: Naised 14:15 ja Mehed 17:30
Ülekanne: ETV ja ETV2

Ennustusvihjed

Norra naiskonna võit (4.0 @ Coolbet)
Norra meeskonna võit (1.9 @ Coolbet)

Samad valikud kombos (7.6 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Esimesena naiste sõidust. Kihlveokontroid peavad suurimaks favoriidiks Saksamaad. Meie julgeksime arvata, et pigem oleneb kõik Norrast. Kui vaadata näiteks naiste sprindi tulemusi, siis on Norra nelik kõikidest naiskondadest puhtalt suusarajal vähemalt minuti jagu kiirem(järgnevad Rootsi, Itaalia ja Saksamaa).

Kõik oleneb lasketäpsusest. Arvestades seda, et olud lasketiirus peaksid olema üsna lihtsad, siis ennustamegi Norra võitu. Neil on küll nelikus üks nõrk lüli Solemdal, kuid kui ta suudab oma vahetuses kaotada parimatele kuni minut, siis on kõik shansid kullaks olemas. Veel võiksid medalikohtadele sõita Rootsi ja Saksamaa.

Ja nüüd meeste sõidu juurde. Tuleb tõdeda, et see artikkel tuleb väga Norra-keskne, kuid selleks on ka põhjust. Kui veel kuu aega tagasi võis arvata, et Prantsusmaa suudab Norrale teatesõidus korraliku lahingu pakkuda, siis nüüdseks on selge, et prantslaste vorm ei ole piisavalt hea. Pikaaegne esinumber M.Fourcade on langenud pigem meeskonna neljandaks numbriks ning hirmkõva Norra neliku vastu võimalusi ei näe.

Norral on hea kooslus hirmkõvadest suusatajest ning stabiilsetest laskjatest.

Meie valikud:

  • Norra naiskonna võit (4.0 @ Coolbet)
  • Norra meeskonna võit (1.9 @ Coolbet)
  • Kombo, et mõlemad teatesõidud võidavad Norra koondised (7.6 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds