Jälgi meid

Ennustusvihjed

Neljapäevane Euroopa Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kombovihjetega keskendume seekord Euroopa Liigale, kus selguvad tugevuselt teises eurosarjas kaheksa tugevaimat. Loe edasi ning leiad ühe 10.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 200€.

*Teatavasti selguvad Euroopa Liiga top 8 klubid paaride kahemängulistes kokkuvõtetes. Antud kirjutises on tegemist kõikide omavaheliste teiste kohtumistega.


Dinamo Kiiev vs. Chelsea (19:55)

Selles paaris otsustas Chelsea esimeses kohtumises 3:0 võiduga edasipääseja põhimõtteliselt ära. Tõenäoliselt näeme teises kohtumises palju võrdsemat vastasseisu. Inglise klubi jaoks on selle kohtumise ära mängimine puhas formaalsus ning eelkõige tahetakse seda teha vältides vigastusi ja minimaalse energiakuluga.

Usume, et kodumeeskond enam üldtulemusele väga ei mõtle ning võtavad kodukohtumist kui head võimalust vähemalt üks vaatus Inglise suurklubiga võrdne-võrdsega mängida. Ukraina klubil selleks kindlasti klassi on. Alagrupifaasis näiteks suudeti võita mõlemas klubis prantslaste Rennes´i, kes hiljuti Arsenali 3:1 võitis.

Nii lisamegi esimese valikuna panuse, et Chelsea oma teise koosseisuga ei võida seda kohtumist.

Meie valik: Viik või Dinamo Kiievi võit  (1.7@ Coolbet)


Arsenal vs. Rennes (22:00)

Arsenal on keerulises seisus. Esimest kohtumist võõral väljakul mindi küll juhtima, kuid mängu jooksul teeniti punane kaart ja lõpuks võeti vastu 1:3 kaotus. Lohutuseks saadakse Prantsusmaalt kaasa võõrsil löödud värav, mis tähendab, et kui Rennes ei skoori, siis vajatakse edasipääsuks kahte väravat.

Kindel on see, et Arsenal ei võta enam ühtegi riski ja läheb kohtumisele tugevaima koosseisuga. Tõenäoliselt see tähendab, et võime kohtumiselt oodata küllaltki palju väravaid ja eelkõige just kodumeeskonna poolt.

Esimene omavaheline kohtumine ei kajasta meeskondade tõelist jõudude vahekorda. Arsenal läks silmnähtavalt mütsiga lööma, et küll see kohtumine kuidagi ära mängitakse ja korduskohtumises koduväljakul tehakse asjad lõplikult selgeks.

Arsenal näitas viimase koduliiga võiduga Manchester Unitedi üle, et meeskond on koduväljakul jätkuvalt suurepärane. Sel hooajal on Emery hoolealused Londonis kaotatud vaid kolm kohtumist.

Lisaksime kombosse üsna riskeeriva valiku, et Arsenal suudab vähemalt kolme väravaga võita.

Meie valik: Arsenal EH-2 (3.1 @ Coolbet)


Villareal vs. Peterburi Zenit

Tugeva kodumeeskonnana tuntud Peterburi Zenit jooksis esimeses omavahelises kohtumises täielikult lati alt läbi ja vastu võeti 1:3 kaotus. See tähendab, et Hispaanias vajatakse edasipääsuks minimaalselt kolme väravat. Kõlab üsna uskumatu missioonina, kuid elu on näidanud, et jalgpallis võimatut väga ei eksisteeri.

Statistika Zeniti võimatule missioonile väga toetust ei paku. Läbi ajaloo on üheteistkümnest eurosarja play-off kohtumisest võõral väljakul kaotatud lausa kümme.

Villareal on kaitses üsna soliidne meeskond.Tugevas LaLigas on neile löödud vaid kolm väravat rohkem kui Real Madridile. Tõenäoliselt mängitaksegi korduskohtumises väga kaitsvalt ning oodatakse oma kontravõimalusi, millega seisu veelgi kindlustada.

Arvestades, kui veenev oli Villareali esitus Venemaal võõral väljakul, siis usume, et nad suudavad sama ka koduväljakul.

Meie valik:Villareali võit (1.98 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsent kokku: 10.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds