Jälgi meid

Ennustusvihjed

Fenerbahce Istanbul vs Olympiacos Piraeus ennustusvihjed

Neljapäevane Euroliiga õhtu pakub meile kahe suure ajalooga klubi duelli. Koduväljakul võtab valitsev Euroliiga meister Fenerbahce vastu kolmekordse Euroliiga meistri Olympiacose. Sama huvitav on jälgida ka kahe legendaarse peatreeneri Željko Obradovici ja David Blatti taktikalist lahingut.

Kui Fenerbahce on Euroliiga tabelis juba pikemat aega esikohal, siis Olympiacos on samuti tegemas korralikku hooaega. Ollakse viiendal kohal ning hetkeseisuga üsna kindlalt ka play-offi saamas.


Fenerbahce vs. Olympiacos
Neljapäev, 24. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 19:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Fenerbahce võit AH-7 punkti 1.91 @ Coolbet
Punkte alla 155 kokku 1.95 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Esimese omavahelise kohtumise sel hooajal võitis Fenerbahce võõral väljakul 1 punktiga.
  • Fenerbahce on koduväljakul võitnud viimased 15 kohtumist!
  • Türgi klubi Fenerbahce on kõige parema visketabavusega klubi Euroliigas.

Tavapäraselt võtame Euroliiga puhul ette händikäpid ning kogu punktisumma liinid.

Fenerbahce on hetkel näitamas konkurentsitult parimat korvpalli Euroopas. Tegutsetakse väga meeskondlikult ning iga mängija on endale leidnud sobiva rolli. Samuti on võtta igale positsioonile mängujuhist keskmängijani lausa kaks Euroliiga mõttes väga kvaliteetset pallurit. Tihti jääb mulje, et võidu suurus sõltub vaid meeskonna motivatsioonist konkreetsel päeval.

Olympiacos on jäänud truuks oma veteran mängijatele Vassilis Spanoulisele ja Georgios Printezisele, kes aastast aastasse klubi kõrges mängus hoiavad. Siiski jääb mulje, et kõrgeimate kohtade eest heitlemiseks, tuleks Kreeka klubis kerge verevahetus kasuks.

Kui koduväljakul ollakse alati ohtlikud, siis külalistena nii edukad ei olda. Viimasest viiest võõrsilkohtumisest on kaotatud kolm ning seda ka Darussafakale, Euroliiga viimasele meeskonnale. Julgeme arvata, et sarnane muster jätkub ning Türgi katlas jääb kodumeeskonnaga võrdselt mängimiseks püssirohtu puudu.

Eelkõige näeme kohtumises head kaitset. Subjektiivne arvamus on, et tegemist on kahe Euroliiga parima kaitsemeeskonnaga ja korviderohket mängu seekord oodata ei ole. Seda näitavad ka varasemad omavahelised kohtumised. Viimases viies mängus on vaid korra normaalajal visatud üle 150 punkti.

Meie valikud:

  • Fenerbahce võit AH-7 punkti (1.91 @ Coolbet)
  • Kokku alla 155 punkti (1.95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds