Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. PSG ennustusvihjed

Meistrite liiga kaheksandikfinaalide kõige magusam paar Real Madrid-PSG jõuab kolmapäeval otsustava kohtumiseni. Pariislastel on avamängust all 1:0 eduseis. Kas sellest piisab, et järgmisesse ringi jõuda?


Real Madrid vs. PSG

Kolmapäev 9. Märts 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

K. Benzema lööb värava (2,40 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (1,89 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Tulemused meeskondade varasematest vastasseisudest on täpselt võrdsed: mõlemal neli võitu ja kolm viiki.
  • Real on koduväljakul sel hooajal saanud 12 võitu, neli viiki ja ühe kaotuse.
  • PSG on Meistrite liigas neli mängu järjest võõrsil võiduta jäänud.

Esimese kohtumise sangariks osutus Kylian Mbappe, kes viimastel sekunditel mängu ainsa värava lõi ja ega muud moodi ei saanudki minna, arvestades kõike seda kammajaad, mis tema Madridi siirdumise ümber on olnud.

Seoses Mbappega on PSG-d enne kolmapäevast matši tabanud valus hoop, kuna Prantsusmaa ründetäht sai trennis viga ja tema platsile jooksmine Santiago Bernabeul on kahtluse all.

24 värava ja 17 väravasööduga on Mbappel tänavu käsil fenomenaalne hooaeg ja temata on kahtlemata edasipääsu kindlustamine palju raskem.

Realil on suur mure seoses Toni Kroosi vigastusega ja koosseisu on hõrendanud ka paar mängukeeldu. Ferland Mendyl ja Casemirol jääb korduskohtumine vahele ning brasiillase puudumine on eriti valus. Tänu temale püsib keskväljal tasakaal ja kui seal nüüd võitluses alla jääda, siis lähevad kõik kaardid PSG kätte.

Samas tuleb märkida, et ega Mauricio Pochettino meeskond ei ole just üleliia hästi pärast Parc des Princes’il võidutsemist mänginud, isegi vastupidi. Järgnenud kolmest mängust on kaks kaotatud.

Realil on kolme järjestikuse võiduga olnud käekäik hoopis teistsugune. Karim Benzema on jälle täie tervise juures ja kogu kaadrivärki suurepäraselt vedamas – selle kolmemängulise seeria käigus on ta kogunud kolm väravat ja kolm väravasöötu.

Kõikide sarjade peale on Benzema jõudnud 27 värava ja 12 söödu peale. Ta on Vinicius Junioriga moodustanud suurepärase duo ning tundub ülimalt ebatõenäoline, et PSG neid teist mängu järjest suudab vaiksena hoida.

Esimene panus – K. Benzema lööb värava. Reali ründetäht on hiilgavas hoos ja tänavu säranud ka Euroopas, kus tal kuue mänguga löödud viis väravat. 32 matši peale on Benzemal tänavu olnud ainult kümme kohtumist, kus ta pole tabamuseni jõudnud.

Teine panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Teine mäng peaks võrreldes esimesega tulema hoopis teistsugune, kuna Carlo Ancelotti sattus Pariisi võetud negatiivse lähenemise tõttu suure kriitikatulva alla. Real on kodus kindlasti julgem ja oma mängu tuleb avada ka kaotusseisu tõttu.

Meie valikud:

  • K. Benzema lööb värava (2,40 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (1,89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds