Southampton vs. Bournemouth Ennustusvihjed. Võrdne vastasseis – keda eelistada?

Reedene päev on soojenduseks tulistele nädalavahetuste matšidele. Inglise kõrgliigas kohtuvad tabeli esikümne meeskonnad, kes viimases voorus olid mõlemad võidukad.

Southampton vs. Bournemouth

Reede 20. September 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Southamptoni võit (2.1 @ Coolbet)
Rohkem väravaid teisel poolajal (2.05 @ Coolbet)

• Eelmisel hooajal jäid mõlemad omavahelised kohtumised viiki. Esimene neist 0:0 ja teine 3:3.
  • Southampton on viimasest kümnest kohtumisest võitnud lausa seitse ja kaotanud vaid ühe.
  • Kodumeeskond on viimase kuue kohtumisega löönud täpselt kuus väravat ja kõik need vaid teistel poolaegadel.

Southamptoni hooaeg algas kahe järjestikuse kaotusega, kuid peale seda on ennast kogutud ja viimase kolme vooru saldoks kaks võitu ja viik. Siiamaani on selgeks probleemiks olnud väravate löömine. Näiteks on juba peale viite vooru löönud Liverpool ja Manchester City lausa kolm korda rohkem väravaid, kui on suutnud seda Southampton.

Kui Bournemouth alustas hooaega kohtumistega liiga uustulnukate vastu ja teenis mõlemast punktilisa, siis peale seda on nende mängugraafik olnud üsna raske. Viimase kolme vooruga on teenitud kaks kaotust ja üks võit, mis teeniti viimases voorus 3:1 üle Evertoni. Kindlasti soovitakse lõpuks Southampton alistada, sest viimased kuus kohtumist pole seda suudetud.

Enne panustamist tuleks kindlasti üle vaadata ka puudujad. Southamptoni poolelt jääb eemale vaid üks mees – suvine täiendus Moussa Djenepo, kes on hetkel meeskonna parim skoorija kahe väravaga ja lõi ka viimases kohtumises võiduvärava. Bournemouthi read on hõredamad, erinevatel põhjustel jäävad eemale Dan Gosling, David Brooks, Charlie Daniels, Adam Smith, Junior Stanislas kui ka Arnaut Groeneveld.

Kohtumise kerge favoriit võiks olla Southampton. Peale kahe esimese vooru kaotusi on tehtud meeskonnas vajalikud muudatused ning viimase kolme vooru arvestuses on vaid Liverpool teeninud rohkem punkte. Samuti ei saa üle ega ümber koduväljakueelisest, mis võrdsete heitluses annab alati teatud boonuse. Kui siia lisada veel Bournemouthi rohked vigastused ning ebastabiilus, siis julgeks Southamptoni võidule panustada küll.

Teisena ennustaks, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. Southampton pole sel hooajal veel mitte ühtegi väravat esimesel poolajal löönud. Sihile on jõutud enamasti teise poolaja alguses, mis näitab häid taktikavalikuid poolajapausil. Eeldatavasti otsustatakse ka antud kohtumine ära pigem teisel poolajal ja just siis võiks oodata skoorimuutvaid rünnakuid ja riske.

• Southamptoni võit (2.1 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 41€.