Jälgi meid

Ennustusvihjed

Paris SG vs. Real Madrid ennustusvihjed

Fortuunad on tublilt hoolitsenud selle eest, et ka Meistrite Liiga alagrupikohtumised oleksid äärmiselt põnevad. Juba esimeses voorus lähevad vastamisi prantslaste suurklubi PSG ja taaskord Zidane juhendatav Real Madrid.


PSG vs. Real Madrid

Kolmapäev 18. September 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports+

Real Madrid üle 1.5 värava (2.15 @ Coolbet)
Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.36 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Real Madrid noppinud kolm võitu, PSG ühe võidu ning üks kohtumine on jäänud viiki.
  • PSG on koduväljakul olnud kümme viimast kohtumist võitmatuna. Viimati alistuti Manchester Unitedile 1:3.
  • Real Madrid on koduliigas löönud nelja vooruga üheksa väravat.

Real Madrid on suvel korralikult raha kulutanud. Zidane tõi meeskonda Eden Hazardi, Luka Jovici, Militao ja Ferland Mendy. Taasliitus James Rodriguez, kes siiamaani oli Bayernis laenul. Hispaania suurklubist on lahkunud Keylor Navas, kes on nüüd just PSG uus esikinnas. Samuti müüdi lõplikult maha Mateo Kovacic ja Marcos Llorente.

PSG koosseis on üsna sarnane eelmisele aastale, põhitegijatest on lahkunud Dani Alves, Rabiot ja Kevin Trapp. Suurimateks liitujateks Mauro Icardi ja juba eelpool mainitud Keylor Navas.

Uskumatul moel on mõlemal meeskonnal tohutult puudujaid. PSG poolelt jääb eemale lausa kogu nende staarkolmik ehk Mbappe, Cavani ja Neymar. Kui esimesed kaks on vigastatud, siis Neymaril on mängukeeld. Real Madridi poolelt jäävad eemale omakorda Isco, Marcelo, Asensio, Valverde, Modric, Ramos ja Nacho.

Esimene panus – Real Madrid üle 1.5 värava. Arvestades, et PSG mängib ilma oma kolme põhiründajata, võib arvata, et kohtumise kergeks favoriidiks võiks olla isegi Hispaania klubi. Päris võitu neile ennustada ei julge, sest neilgi on kaitseliinis mitmeid puudujaid, kuid vähemalt kahte väravat ennustaks neile küll. Kui kolmik Bale – Hazard – Benzema ennast käima saab, siis on ka väravad garanteeritud.

Teisena ennustaks, et kohtumises midagi tagasi ei hoita ja juba esimene poolaeg näeme väravavõrkude sahistamist – esimene poolaeg üle 1.5 värava. Kõik eeldused soosivad väravaterohket kohtumist. Real Madrid on koduliigas hirmsas ründehoos, kuid taga ei suudeta kuidagi nulli hoida, vaevalt seda ka PSG vastu suudetakse.

Viimased kolm omavahelist kohtumist on lõppenud tulemusega, kus mõlemad meeskonnad on skoori teinud. Ennustaks, et ka antud kohtumine ei riku seda seeriat. Lõpptulemuseks ennustaks 2:2 või 2:3 Real Madridile.

Meie valikud:

  • Real Madrid üle 1.5 värava (2.15 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.36 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 47€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds