Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 9.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 180€.


Manchester City vs. Watford (17:00)

Manchester City sai viimases voorus üllatuskaotuse Norwichilt ning jääb peale viite vooru liidrist Liverpoolist maha juba viie punktiga. Suurt tuska teeb Guardialole keskkaitse, sest seal on tal täie tervise juures vaid üks mängija. Tõenäoliselt kasutatakse antud kohtumises Otamendi paarilisena keskväljameest Fernandinhot, kes ka nädala sees peetud 3:0 võidumängus üle Donetski Shaktari keskkaitses koha sisse võttis.

Watfordi hooaja algus on olnud väga vaevaline, eelmise aasta muinasjutulist Premier League´i starti ei ole suudetud korrata. Viie kohtumisega on teenitud vaid kaks punkti ning tabelis asutakse viimasel kohal. Siiski peaks veidikene optimismi lisama viimase vooru tulemus, kus uue peatreeneri käe all mängiti 2:2 viiki Arsenaliga.

Manchester City antud kohtumises Watfordile mingit hinnaalandust ei tee, sest viimase vooru üllatuskaotus kõlgub mõttes ning seekord soovitakse asjad ära otsustada mängu võimalikult varajases staadiumis. Siiski ei saa see lihtne olema, sest Watfordil on olnud kolm lisapuhkepäeva ning uue peatreeneri käe all ollakse ekstra-motiveeritud.

Seega on meie esimene valik kombosse, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Manchester City kaitse on ilma Laporte ja Stonesita haavatav ning Watfordil on piisavalt ründejõudu, et valitseva meistri võrku vähemalt korra sahistada.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.95 @ Coolbet)


Everton vs. Sheffield United  (17:00)

Everton, kes koosseisu järgi võiks vabalt esikuuiku kohtadele mängida, ei ole hooaja alguses loodetud edu saavutanud. Ka viimases voorus saadi Bournemouthilt üsna kindel 1:3 kaotus ning tabelis leitakse ennast alles 11-ndalt tabelirealt. Mõlemad kaks kodukohtumist on aga see hooaeg võidetud ning kindlasti minnakse sama plaaniga ka Sheffieldi vastu.

Liiga uustulnuk on näidanud kõikidele vastastele hambaid. Kaitses ollakse tasemel – endale on lastud lüüa sama palju väravaid, kui näiteks Tottenham või Manchester City. Ise ollakse aga väravate löömisega hädas. Viie kohtumisega viis väravat on selgelt pigem kasin tulemus.

Everton on koduväljakul järjest võitnud kuus kohtumist ning nendes lasknud endale lüüa kokku vaid kaks väravat. Eelmine hooaeg olid nad terve liiga peale paremuselt seitsmes kodumeeskond. Arvatavasti on Sheffield Unitedi jaoks Evertoni alistamine nende koduväljakul veel liiga raske ülesanne.

Seega meie teine valik on kombosse, et Everton võtab koduväljakul võidu. Seda on tehtud ka mõlemas senises omavahelises kohtumises.

Meie valik: Evertoni võit (1.7 @ Coolbet)


Burnley vs. Norwich (17:00)

Ashley Barnes vs. Teemu Pukki – kumb jääb peale? Esimene on see hooaeg vastaseid kostitanud nelja väravaga. Pooled nendest kohe esimeses voorus ja sellest ajast pärineb ka Burnley ainus hooaja võit. Peale seda on teenitud kaks viiki ja kaks kaotust. Tabelis ollakse 14. kohal.

Teemu Pukki ja Norwich asub neist koht kõrgemal. Nemad on suutnud viiest kohtumisest võita kaks ning nagu juba mitmeid kordi mainitud, siis viimases voorus Manchester Cityt ennast. Meeskonda on tabanud vigastustelaviin, kuid sellest hoolimata on veel eelmisel hooajal aste madalamal pallinud Norwich näidanud head kambavaimu ja ühtset tegutsemist.

Pigem on kohtumise kerge favoriit Burnley, kuid heas hoos üllatusvõimelist Norwichi ei tasu alahinnata. Seega antud kohtumises hoiduks võitja ennustamisest.

Pööraks pilgud hoopis valikule, et Burnley lööb värava mõlemal poolajal. Nad on koduväljakul favoriidid ning Norwichi kaitse ei tohiks küll nüüd eriti suureks probleemiks saada, just neile on sel hooajal kõige rohkem väravaid löödud ja seda põhjusega.

Meie valik: Burnley lööb värava mõlemal poolajal (2.7 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 9.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 180€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds