Jälgi meid

Ennustusvihjed

Šotimaa vs Ukraina ennustusvihjed

Rahvuskoondised kogunevad taas, et kohtuda Rahvuste liiga raames. Kas Ukraina koondis jätkab B-tasandi grupis nr 1 kaotuseta või hoopis Šotimaa haarab võiduga alagrupis esikoha?


Šotimaa vs Ukraina

Kolmapäev, 21. september 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: Viaplay

Viik (3,15 @ Coolbet)

Väravate arv alla 2,5 (1,62 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Ukraina on pärast sõja puhkemist mänginud viis ametlikku kohtumist, millest on võitnud kolm, viigistanud ühe ja kaotanud ühe.
  • Ukraina on viimasest viiest mängust neljas löönud vähemalt ühe värava.
  • Šotimaa on viimasest neljast kohtumisest võitnud kaks ja kaotanud kaks.

Šotlased on alustanud Rahvuste liigat kuue punktiga kolmest mängust. Tegelikult peaks olema mängitud juba neli mängu, aga Ukraina sõjaga seonduvad sündmused lükkasid avavooru kohtumise koondiste vahel edasi.

Juunis peetud mängudes alustati koduväljakul võiduga Armeenia üle, millele järgnes teiselt Briti saarte koondiselt ehk Iirimaalt saadud kuiv 3-0 kaotus. Suvine aken lõpetati taas Armeenia vastu ning taaskord ei tekkinud armeenlaste alistamisega suuri probleeme, kui võõrsil võideti 4-1.

Kohtumine Ukrainaga on väga oluline ka tabeliseisu arvestades, sest hetkel juhib Ukraina seitsme punktiga ning Šotimaa jääb maha ühe punktiga. Iirimaal ja Armeenial on kogutud vastavalt 4 ja 3 punkti. Võiduga astuks kumbki koondis suure sammu lähemale alagrupi võidule ja pääsule A-divisjoni.

Ukraina koondis pidi suvel üle elama väga valusa kaotuse, kui MM-kvalifikatsiooni otsustavas play-off kohtumises jäädi alla Walesile kuigi mängupildilt oleks eeldanud vastupidist tulemust.

Rasked ajad on Ukraina jalgpallis arusaadavalt kestmas, sest rahvusvaheliste sarjade kodumänge peetakse hetkel Poola pinnal ning kodune liiga on küll alanud, aga ilmselgelt mitte kõige paremates oludes. Kohtumisi peetakse ilma pealtvaatajateta Kiievis ja sellest läänepoolsemates linnades ning keset mängu pommivarjenditesse varjumine pole samuti ebatavaline nähtus.

Pärast valusat kaotust Walesile on Ukraina Rahvuste liigas näidanud head minekut, sest kirjas on kaks võitu ja üks viik. Esmalt alistati võõrsil Iirimaa 1-0 ning siis Poolas peetud kodumängul Armeenia 3-0. Juunikuine aken lõpetati 1-1 viigiga Ukraina vastu.

Esimene panus – Viik. Tegemist on kahe suhtelist võrdse koondisega mängijate kvaliteedi poolest. Viimase aja vorm on Ukrainal parem olnud ning võideti ka viimane omavaheline kohtumine, kuid seekord on Šotimaal koduväljakueelis. Väga keeruline on kumbagi koondist soosikuks pidada.

Teine panus – Väravate arv alla 2,5. Viimases omavahelises kohtumises löödi neli väravat, kuid alati ajalugu ei korda ennast. Ukrainal puudub vajadus iga hinna eest väravaid taga ajada ning viik oleks ka tabeliseisu arvestades okei tulemus nende jaoks. Samuti on küsitav, kas šotlastel jätkub teravust, et sellisel juhul ukrainlaste kaitse lahti muukida.

Meie valikud:

  • Viik (3,15 @ Coolbet)
  • Väravate arv alla 2,5 (1,62 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 158€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds