Arsenal Women vs Ajax Vrouwen ennustusvihjed

Naiste Meistrite liiga eelringide play-offides selgitatakse välja alagrupiturniirile pääsejad. Kas Arsenal võtab avamängus koduväljakul olulise võidu teel alagrupiturniirile või suudab Ajaxi naiskond üllatada inglannasid?

Arsenal Women vs Ajax Vrouwen

Teisipäev, 20. september 2022
Algab: 21.30

Arsenal Women võidab (1,23 @ Coolbet)

Mõlemad võistkonnad skoorivad – EI (1,70 @ Coolbet)

• Ajax Vrouwen on viimasest kuuest kohtumisest võitnud neli, viigistanud ühe ja kaotanud ühe.
  • Arsenal Women mängib Meistrite liiga alagrupiturniirile pääsedes kõik kolm kodukohtumist Arsenali põhistaadionil ehk Emiratesil.
  • Arsenal Women võitis naiste Meistrite liiga aastal 2007.

Naiste kõrgliigas alustas Inglismaal kuninganna Elizabeth II lahkumisega plaanitust nädal hiljem, kui esimesed kohtused peeti alles möödunud nädalavahetusel. Arsebak kohtus Bright & Hove Albion naiskonnaga ning võitjast kahtlust ei tekkinud.

Emma Kullbergi punane kaart 7. minutil tähendas, et koduväljakul mängival ja soosikustaatust omaval Arsenalil oli üle 80 minuti aega oma enamus maksma panna. Kim Little viis avapoolajal võõrustajad juhtima ning teisel poolajal lisati veel kolm, kus juures kaks lõi tänavuse EM-i üks staaridest Beth Mead.

Eelmisel hooajal naiste Meistrite liigas veerandfinaali välja jõudnud Arsenal peab tänavu veel enne play-offidest mõtlema hakkamist kindlustama pääsu üldsegi alagrupiturniirile ja selleks tuleb alistada Hollandi tuntuim klubi Ajax.

Möödunud hooajal Twente järel teiseks jäänud Ajax alustas tänavu oma Meistrite liiga teekonda eelringidest, kus on juba alistatud Kristiansands ja Frankfurdi Eintracht. Sakslannade vastu pääseti edasi tänu Eshly Bakkeri üleminutite väravast.

Oma hooaega juba augustikuu keskel alustanud Ajaxi naiskond alustas edukalt ka oma koduliigat, kuid nädalavahetusel alistati Fortuna Sittard skooriga 4-0.

Esimene panus – Arsenal Women võidab. Koduväljakul mängivad inglannad on selged soosikud. Lisaks sügavamale ja talendikamale koosseisule on neil kasutada ka koduväljakueelis, mida kordusmängu silmas pidades üritatakse avamängus võimalikult hästi ära kasutada.

Teine panus – Mõlemad võistkonnad skoorivad – EI. Hispaanlastel iseenesest ründakvaliteeti jagub, kuid vastu astub hirmkõva kaitse. Finaalmängu kinnises ja jõulises mängus saab hispaanlaste mängujuhil Lorenzo Brownil keeruline olema ning see hakkab ka nende üleüldist ründemängu pärssima.

• Arsenal Women võidab (1,23 @ Coolbet)
  • Mõlemad võistkonnad skoorivad – EI (1,70 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 77€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.