Jälgi meid

Ennustusvihjed

Horvaatia vs Taani ennustusvihjed

Taanil on võimalik kindlustada A-divisjoni esimeses alagrupis esikoht ning sellega pääs Rahvuste liiga finaalmängudele. Kas horvaadid suudavad koduväljakul võiduga ise esikoha mängu sekkuda või kindlustavad taanlased Zagrebis alagrupi võidu ära?


Horvaatia vs Taani

Neljapäev, 22. september 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: Viaplay

Viik (3,07 @ Coolbet)

Väravate arv alla 1 (6,50 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Taani on juba kindlustanud A-divisjoni püsimajäämise sõltumata viimase kahe vooru tulemustest.
  • Taani koondis pole vastasega viigistanud alates juunist 2021, kui viigistati sõprusmängus saksamaaga.
  • Horvaatia on viimasest kolmeteistkümnest kohtumisest kaotanud ühe.

Juunikuus alanud uut Rahvuste liiga hooaega on mängitud neli kohtumist ning horvaadid võivad algusega igati rahul olla. Suvel toimunud neljast kohtumisest saadi kirja kaks võitu, üks viik ja üks kaotus, kusjuures kaotus saadi kirja mõnevõrra üllatuslikult Austria koondiselt.

Kaks korda kohtuti enne suvepuhkusele minekut ka Prantsusmaaga ning saldoks jäi neli punkti. Viimases kohtumises piisas võiduks Luka Modrici viienda minuti penaltist. Prantslased tegid horvaatide värava suunas lausa 17 pealelööki, kuid raamidesse jõudis vaid neli ning väravasse mitte ühtegi.

Rahvuste liiga eelmise hooaja võitjad prantslased on tänavu heitlemas hoopis püsimajäämise eest A-divisjoni ning esikoha selgitavad omavahel välja Taani ning Horvaatia. Hetkel on taanlaste edu horvaatide ees kaks punkti ning esikoht on võimalik kindlustada juba järgmises kohtumises, sest mängida on jäänud veel kõigest kaks vooru.

Eelmise EM-i poolfinalist Taani on viimastel aastatel näidanud ennast väga heast küljest ja Euroopa tugevast keskmikust on saanud Vana Maailma koorekihti kuuluv ja atraktiivset mängu näitav koondis. Seega pole ka üllatav, et hetkel ollakse kinni oma alagrupi võidus.

Juunis võeti kuus punkti Austria käest ning võit saadi ka Prantsusmaa üle, kuid ainuke kaotus tuli just Horvaatialt, kui Kopenhagenis jäädi külalistele 1-0 alla. Tookord tõi Balkani koondisele võidu Mario Pasalici värav 69. minutil.

Rahvuste liiga on turniir, mida on võimalik võita, kuid tõeline au ja kuulsus ootab ees novembris algaval MM-il. Sõltuvalt koondisest võib lähenemine Rahvuste liiga mängudele olla erinev, sest kui on vaja MM-iks midagi katsetada, siis ei ole mingit kahtlust, et selle nimel ohverdatakse Rahvuste liiga.

Esimene panus – Viik. Tegemist on kahe võrdlemisi võrdse koondisega ning eelist ühele või teisele on keeruline anda. Horvaatia tunneb kindlasti suuremat survet võitu saada, aga liiga uljaks ei saa minna, sest Taani on võimeline selle ära karistama. Samas Taanil endal puudub otsene surve võõrsil kindlasti võidu peale minna, sest viik hoiaks jätkuvalt kõik ohjad nende endi käes.

Teine panus – Väravate arv alla 1. Ootame tagasihoidlikku pusimist, kus väravad jäävad löömata ja mängijad on mõtetes juba MM-i juures. Kumbki koondis ei lähe täispangale, et iga hinna eest väravaid lüüa. Tippjalgpalli tiheda mängugraafiku juures pole võimalik iga mäng 100% endast anda ja Rahvuste liiga mängud on need, mida paratamatult võetakse veidi kergemalt.

Meie valikud:

  • Viik (3,07 @ Coolbet)
  • Väravate arv alla 1 (6,50 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 154€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds