Jälgi meid

Ennustusvihjed

Škendija FK vs. Nõmme Kalju ennustusvihjed

Nõmme Kalju kohtub teisipäeval Meistrite Liiga kvalifikatsiooni eelringis teistkordselt Škendija FK-ga. Mäletatavasti esimene omavaheline kohtumine, mis toimus nädal tagasi Nõmme Kalju koduväljakul, lõppes Škendija 1:0 võiduga.


Škendija vs. Kalju

Teisipäev 16. juuli 2019
Algab: 18:00
Ülekanne: Škendija Youtube

Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.48 @ Coolbet)
Škendija skoorib mõlemal poolajal (1.7 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Esimese kohtumise statistika:

  • Škendija valdas võõral väljakul palli lausa 68% kohtumisest.
  • Nõmme Kalju suutis terve mängu peale teha vaid kaks pealelööki raamidesse Škendija kaheksa vastu.
  • Kokku tekitas Škendija täpselt neli korda rohkem väravavõimalusi kui Nõmme Kalju.

Nõmme Kalju esimese kohtumise taktikavalik oli üllatavalt kaitsest lähtuv. Terve meeskond tegi agaralt kaitsetööd ning rünnakutele mindi enamasti vaid kontrarünnakutest. Koduväljakul oli tegemist isegi liiga kaitsva taktikaga. Terve kohtumise peale oli kaks päris lubavat väravaolukorda, parim nendest Liliu pääsemine kontrarünnakust väravavahiga üks-ühele.

Škendija mängijate individuaalsete oskuste tase ületas selgelt Eesti valitseva meisterklubi oma, kuid meeskondlik kokkumäng ja üksteise mõistmine ei olnud külalistel kõige parem. Seda tõenäoliselt põhjusel, et Põhja-Makedoonia liiga algab alles augusti kuus ning hetkel ei ole neil lihtsalt piisavalt mängupraktikat.

Esimene valik – mõlemad meeskonnad skoorivad. Sellele pakutakse üsna magusat koefitsienti. Škendija väravas ei tohiks eriti küsimust olla. Nad on hea tasemega klubi ning juba võõral väljakul oli neil lisaks ühele löödud väravale veel hulganisti väga häid võimalusi. Korra tabati ka latti. Koduväljakul ollakse kindlasti veel ohtlikumad.

Samas usume, et korduskohtumises näitab ründavamat mängu ka Kalju – neil ei jää lihtsalt midagi muud üle. Üks kindel eelis valitseval Eesti meistril on. Selleks on ründajate kiirus. Nii Liliu kui ka Paur on mõlemad selgelt kiiremad kui Škendija kaitseliini mängijad. Tänu kiirusele tekkisid esimeses kohtumises ka Liliu parimad võimalused, nüüd tuleb lihtsalt parandada realiseerimist.

Teisena võtame valiku, et Škendija skoorib mõlemal poolajal. Selle koefitsient ei ole enam nii magus, kuid sündmuse juhtumise tõenäosus ja koefitsiendi suurus on siiski üsna panustajasõbralikus seoses. Škendija tõelisest tasemest me ei saanud esimeses kohtumises täit pilti. Usume, et peale kodukohtumist jõuab see karm reaalsus aga kohale. Seda enam, et nüüd peab Kalju hakkama rohkem oma liine avama ning ka ise aktiivsemalt rünnakule lülituma. Skooriks pakuks 3:1.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.48 @ Coolbet)
  • Škendija skoorib mõlemal poolajal (1.7 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds