Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Briti GP põhisõidu ennustusvihjed

Vormel-1 karusell on jõudnud Suurbritanniasse ning pühapäeva õhtul saame teada, kellel on põhjust poodiumil šampanjat vahutada ning kes peab mõtlema, kuidas järgmise etapil paremini esineda. Kas Lewis Hamilton rõõmustab kodupublikut või suudab Bottas MM-sarja üldliidriga veelgi vahet vähendada?


F1 Briti GP

Pühapäev 14. juuli 2019
Algab: 16:10
Ülekanne: Eestis puudub

Võitja – Valtteri Bottas (2.4 @ Coolbet)
Võtja ajaline marginaal alla 4 sekundi (2.2 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Nagu ka enda kvalifikatsiooni eelvaates kirjutasime, siis Silverstone´i rada sobib Mercedesele nagu valatult ning seda tõestasid ka kvalifikatsioonisõidu tulemused. Bottas võttis ülinapi võidu Lewis Hamiltoni ees. Neile järgnesid Leclerc Ferraril, Verstappen ja Gasly Hondadel ning järjekordselt pettumust valmistava tulemusega alles kuuendanda Sebastien Vettel.

Raske on uskuda, et keegi suudaks esikoha heitlusesse peale Bottase ja Hamiltoni sekkuda. Leclerc ja Verstappen on küll viimastel etappidel näidanud head kiirust, kuid Ferrari ja Honda jaoks on Briti GP rada liiga kurviline ja lühikeste sirgetega.

Kui valida etapivõitja kahe Mercedese piloodi vahel, siis on otsus lihtne – Valtteri Bottas. Esiteks põhjusel, et ta stardib esimesest stardiruudust. Teiseks tema võidule pakutakse lihtsalt kõrgemat koefitsienti. Arvestades, et võiduvõimalused on Bottasel ja Hamiltonil üsna võrdsed, siis igati loogiline otsus.

Teisena ennustaks, et võitja ajaline marginaal jääb alla nelja sekundi. Mercedeste vahel läheb väga tihedaks rebimiseks ning eeldatavasti jäävad eesotsas vahed üsna väikesed. Kuigi tiimi poolt tuleb Bottasele ja Hamiltonile tihti korraldusi, et ärge viimastel ringidel enam riske võtke ja tooge punktid koju, siis on mehed näidanud, et nemad sõidavad võidu kuni finišijooneni ning ei kingi tiimikaaslasele midagi kergelt.

Meie valikud:

  • Võitja – Valtteri Bottas (2.4 @ Coolbet)
  • Võtja ajaline marginaal alla 4 sekundi (2.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds