Jälgi meid

Ennustusvihjed

FCI Levadia vs. Stjarnan ennustusvihjed

Euroopa Liiga kvalifikatsiooni esimese eelringi korduskohtumine. Islandil peetud kohtumise kaotas Levadia mäletatavasti 1:2. See tähendab, et väärtuslik võõrsil löödud värav saadi kätte ning ideaalse stsenaariumi korral piisab Eesti klubile antud mängus edasipääsuks ka vaid ühest väravast.


Levadia vs. Stjarnan

Neljapäev 18. juuli 2019
Algab: 19:00
Ülekanne:

Kokku üle 2.5 värava (1.89 @ Coolbet)
FCI Levadia võit (2.2 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Esimesest omavahelisest kohtumisest on kahetised emotsioonid. Ühelt poolt oleks võinud Levadia selle kohtumise oma rohkete raisatud võimaluste vähegi parema realiseerimise juures võita vähemalt kahe väravaga. Samas teisalt oli Eesti klubil tohutult õnne, et ka Islandi klubi ei kasutanud oma suurepäraseid võimalusi just kõige paremini ära ning kaotusnumbrid oleks võinud olla veel suuremad.

Üldiselt jäi silma Stjarnani klubi mängijate suurepärane füüsiline vorm ning agressiivsus. Terve mäng hoiti üleval väga kõrget tempot ning Levadia oli sellega kohati üsna hädas.

Samuti ei suutnud Eesti klubi kaitsemängijad näidata vajalikku taset, et peatreener Rogici üsna julge ja riskeeriv taktikavalik töötaks – juba viieteistkümnendal mänguminutil tekkis kõrgele tulnud kaitseliinis arusaamatus, mille Stjarnan eeskujulikult ära kasutas.

Kui enne antud paari esimest kohtumist tõdesime, et meeskonnad on üsna võrdse tasemega, siis mäng kinnitas seda fakti. Stjarnan oli platsil täpselt nii palju parem meeskond, kui koduväljakul mängiv meeskond võrdsete lahingus olema peaks. Alecoq Arenal on kergeks favoriidiks juba Levadia.

Oodata võiks üsna resultatiivset kohtumist. Asjaolud, et Levadia peab väravaid hakkama lööma ning Island on väga sirgjoonelise mängustiiliga väravale orienteeritud meeskond, toetavad seda arvamust.

Stjarnan võib üllatada ka väga kaitsva taktikaga, kuid juba esimesest kohtumisest oli näha, et nende kaitse ei ole piisava tasemega sellise taktika jaoks. Kui nad antud kohtumises väravat ei löö, siis suure tõenäosusega ei pääseta ka edasi, sest Levadia lööb kindlasti. Seega julgematele pakuks valikut, et lüüakse üle kolme värava, kuid ise võtame kokku üle 2.5 värava.

Levadia võidu koefitsient on samuti päris asjalik. Arvestades seda, kui palju suutis Levadia esimeses kohtumises ohtlike olukordi luua, siis see annab lootust, et koduväljakul on olukord veel parem. Samuti on Lilleküla muruväljak Islandlaste jaoks üpriski harjumatu, nemad pallivad kunstmuru väljakul. Teine valik – Levadia võit.

Meie valikud:

  • Kokku üle 2.5 värava (1.89 @ Coolbet)
  • FCI Levadia võit (2.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 44€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds