Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Arsenal ennustusvihjed

chelsea vs arsenal europa league

Aserbaidžaanis selgub kolmapäeva hilisõhtul Euroopa Liiga võitja. Iroonilisel kombel lähevad finaalis vastamisi kaks ühe linna klubi Chelsea ja Arsenal. Just viimase jaoks on tegemist eriti tähtsa kohtumisega. Koduliigas jäädi esinelikust välja ning ainus võimalus järgmise hooaja Meistrite Liiga koht lunastada on Euroopa Liiga võitmine.


Chelsea vs. Arsenal

Kolmapäev, 29. mai 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports, TV6

Normaalaeg jääb viiki (3.3 @ Coolbet)
A.Lacazette skoorib teisel poolajal (5.25 @ Coolbet)

Eden Hazard annab väravasöödu(3.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koduliiga omavahelistes kohtumistes teenisid mõlemad meeskonnad ühe võidu.
  • Mõlemad klubid on korra Euroopa Liiga finaalis mänginud. Chelsea võitis(2013) ja Arsenal kaotas(2000).
  • Viimase kümne aasta jooksul on Euroopa Liiga finaal läinud lisaajale kolmel korral.

Kõige pealt puudujatest. Chelsea peab hakkama saama ilma Rudigeri, Hudson-Odoi ja Loftus-Cheekita. N´Golo Kante pigem jookseb platsile. Arsenali poolelt ei sõida turvalisuse kaalutlusel meeskonnaga Aserbaidžaani Mkhitaryan, vigastatud on Ramsey, Bellerin, Holding ja Suarez. Küll aga on taas mängukõlbulik Danny Welbeck.

Kihlveokontorid peavad kergeks favoriidiks Chelseat, kuid üldiselt on mõlema meeskonna võiduvõimalused üsna võrdsed. Me leiame, et parim pakkumine võikski olla, et normaalaeg jääb viiki. Viimasest kümnest omavaheliset kohtumisest on jäänud täpselt pooled kohtumised viiki. Kuna antud kohtumises ei ole kummalgi meeskonnal koduväljakueelist, siis seda suurem on viigi tõenäosus.

Teiseks panuseks leidsime sellise huvitava valiku, et Alexandre Lacazette skoorib teisel poolajal, mille koefitsient on 5.25. Kui mõelda, kes võiks Arsenali eest väravaid lööma hakata, siis jäävad sõelale vaid kaks meest – Aubameyang ja Lacazette. Keegi teine ei ole Euroopa Liigas Arsenali eest üle kahe värava löönud.

Ning kuna antud mängule pakutakse väga palju individuaalseid valikuid, siis patt oleks jätta kasutamata ka panus, et Eden Hazard annab väravasöödu. Tegemist on ikkagist Premier League´i lõppenud hooaja parima sööduandjaga ning tähtsates mängudes usaldatakse mängu ülesehitamine veelgi enam suurepäraste tehniliste oskustega belglasele.

Juhime tähelepanu, et kas või ühe panuse täppiminemisel on kasum garanteeritud.

Meie valikud:

  • Normaalaeg jääb viiki (3.3 @ Coolbet)
  • Alexandre Lacazette lööb teisel poolajal värava (5.25 @ Coolbet)
  • Eden Hazard annab väravasöödu (3.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 105€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds