Jälgi meid

Ennustusvihjed

Memphis Grizzlies vs. Minnesota Timberwolves ennustusvihjed

Algaval nädalavahetusel lüüakse lahti NBA play-off ja kohe laupäeval on tulemas väga tihe mängupäev. Teiste hulgas alustab paar Memphis Grizzlies-Minnesota Timberwolves. Kas Memphis suudab seal favoriidikoormat edukalt kanda?


Memphis vs. Minnesota

Laupäev 16. Aprill 2022
Algab: 22.30
Ülekanne: TV3 Sport 2

K. Towns üle 24,5 punkti (1,91 @ Coolbet)

Kokku alla 234,5 punkti (1,95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhiturniiril jagati omavahel neli kohtumist võrdselt ära.
  • Memphis suutis põhiturniiril 41-st kodumängust võita 30.
  • Minnesotal on hooaja peale võõrsilt kirjas 20 võitu ja 21 kaotust.

Memphis jõudis mullu pärast kolmeaastast pausi play-offi tagasi ja nüüd asutakse Larry O’Brieni karikat jahtima lausa läänekonverentsi teise asetusena. Meeskond näitas veel hooaja alguses üsna ebalevat mängu, aga detsembris tõusti järsku hiilgavasse vormi ja seda hoiti lõpuni välja.

Grizzliesi edu taga oli suuresti Ja Moranti tõeline läbimurde aasta, aga suudeti ka näidata, et tegu ei ole ühe mehe meeskonnaga. Morantil oli kaks üsna korralikku vigastuspausi ja temata peetud 24 mängu peale kogunes ainult viis kaotust.

Naljakal kombel näitavad tulemused, et Memphis võib isegi ilma Morantita olla edukam kui koos temaga.

Minnesota on viimase 18 aasta peale põhiturniirilt edasi jõudnud alles teist korda ja mõni mees tähistas seda lausa nagu tiitlivõitu. End mängiti Grizzliesile vastaseks play-in turniiril võetud 109:104 võiduga Los Angeles Clippersi vastu.

Timberwolvesi põhihooaega iseloomustas halb algus ja üsna ebakindel lõpp. Meeskond suutis päris esimestel nädalatel kohe ära teha kuuemängulise kaotuste seeria ja selle toel satuti auku, kus 11 mängu peale tuli ainult kaks võitu, aga lõpuks suutsid Karl-Anthony Towns, D’Angelo Russell ja NBA esindusnäoks tõusta ihkav Anthony Edwards välja nuputada, kuidas koos tulemuslikult toimetada.

Hooaja lõpus aga kaotas Minnesota jälle kuus oma viimasest kümnest põhiturniiri matšist ja see seab kahtluse alla selle, kui võimekad play-offis suudetakse olla.

Esimene panus – K. Towns üle 24,5 punkti. Memphisel on vähe nõrku kohti, aga üheks võib pidada kaitset vastaste keskmängijate vastu. Põhiturniiril lubati tsentritel enda vastu väljakult visata 56,9%. Towns ladus nende vastu 52,1 protsendiga ja ehkki punktisaak jäi 23,3 peale, siis tahaks arvata, et play-offis otsitakse teda rohkem ja see võiks aidata ta üsna vabalt 25 silmani.

Teine panus – Kokku alla 234,5 punkti. Need meeskonnad pidasid mõned päris resultatiivsed partiid maha põhihooaja käigus, aga play-offi jaoks tundub see liin olevat väga kõrge. Memphis on ka näiteks kaitse efektiivsuselt liiga neljas sats ning Minnesota ei leki ka just eriti palju, olles selle näitaja osas lõpetanud põhiturniiri 13. kohaga.

Meie valikud:

  • K. Towns üle 24,5 punkti (1,91 @ Coolbet)
  • Kokku alla 234,5 punkti (1,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 95€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.



LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds