Serbia vs. Šveits ennustusvihjed

Tugevas G-alagrupis lähevad vastamisi Serbia ja Šveits. Mõlemale koondisele ülitähtis mäng, sest laual on veel vaid üks edasipääsupilet. Kas võidutseb tugev rünnak Serbia näol või distsiplineeritud kaitsemäng Šveitsi esituses?

Serbia vs. Šveits

Reede, 2. detsember 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV+

Serbia võit (2.60 @ Coolbet)

Teisel poolajal lüüakse 2-3 väravat (2.58 @ Coolbet)

• Serbia on viimasest kümnest kohtumisest vaid kahes suutnud vastase nulli peal hoida.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Šveitsi 2:1 võiduga.
  • Šveits on senise kahe kohtumisega sooritanud vaid kolm pealelööki raamidesse.

Seis enne otsustavat vooru: Brasiilia 6 punkti, Šveits 3 punkti, Kamerun ja Serbia 1 punkt.

Ehk Šveitsile piisab viigist ning Serbia vajab kindlasti võitu. Kamerun võib ka veel kaarte segada, kui suudavad Brasiiliat suurelt võita, kuid see on pigem vähetõenäoline.

Mäletatavasti heitlesid täpselt samad meeskonnad ka neli aastat tagasi MM-il alagrupist edasipääsu nimel ning toona saatis edu Šveitsi.

Senine turniir on tõestanud, et Serbia on pigem ründemeeskond ning Šveitsi tugevus rohkem tummises kaitses.

Raske öelda, kumb meeskond võiks enne kohtumist favoriit olla. Kerged trumbid on küll Šveitsi käes, kuid ajalugu on näidanud, et seisu hoides võib mängupilt muutuda väga kaootiliseks ning ründavam meeskond saavutab ühel hetkel siiski oma eesmärgid.

Samal meelel on ka kihlveokontorid ning peavad mõlema meeskonna võiduvõimalusi põhimõtteliselt täiesti võrdseks.

Esimene panus – Serbia võit. Teeme selle raske otsuse ja eelistame siin paaris ühte meeskonda, kelleks on Serbia. Nende potentsiaal väravaid lüüa on lihtsalt märgatavalt kõrgem. Kui Šveitsi kaitse ideaalset tööpäeva ei tee, siis peaks olema Mitrovici kambal päris hea võimalus siin kohtumises edasipääs ära vormistada.

Teine panus – teisel poolajal lüüakse 2-3 väravat. Kui esimene poolaeg võiks olla veel otsivam ja kinnisem, vähem riske koondiste poolt. Siis hiljemalt teisel poolajal peab minema andmiseks ja tõenäoliselt näeme siis ka üle ühe värava. Sarnaselt nagu eelnevates otssutavates kohtumistes, kus on viimasel 45 minuti jooksul paugutamiseks läinud.

• Serbia võit (2.60 @ Coolbet)
  • Teisel poolajal lüüakse 2-3 väravat (2.58 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 130€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.