Jälgi meid

Ennustusvihjed

Horvaatia vs. Belgia ennustusvihjed

Neljapäeval lähevad vastamisi eelmise MM-i finalist Horvaatia ning pronksmedalist Belgia. Mõlema meeskonna jaoks ülitähtis kohtumine, sest kehva resultaadi korral pakitakse kohvrid ja lennatakse koju. Kes võidab?


Horvaatia vs. Belgia

Neljapäev, 1. detsember 2022
Algab: 17:00
Ülekanne: ETV 2

Horvaatia/viik ja mõlemad skoorivad (2.37 @ Coolbet)

Horvaatia väravad teisel poolajal üle 1.5 (3.50 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Horvaatia on viimasest 18st kohtumisest kaotanud vaid ühe.
  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Belgia 1:0.
  • Belgia on viimasest viiest kohtumisest vaid ühes hoidnud vastase nulli peal.

Seis kahe vooru järel: Horvaatia 4 punkti, Maroko 4 punkti, Belgia 3 punkti ja Kanada 0 punkti.

Horvaatiale piisab edasipääsuks viigist. Kui Maroko kaotab samal ajal Kanadale, siis võib Horvaatia ka kaotusega edasi pääseda.

Belgia vajab kindlasti võitu, vastasel juhul on nende jaoks MM läbi.

Horvaatia on senisel MM-il olnud selline keskmine meeskond. Maroko vastu tehtud 0:0 viik ei olnud midagi erilist, kuid järgmises kohtumises Kanada vastu võeti kindel 4:1 võit ning astuti ühe jalaga 16 parima sekka.

Belgia on olnud üks suurimaid pettumusi. Nüüdseks on selgunud, et meeskonna sisekliima on ka kõike muud kui hea ning mängijad on omavahel riius.

Meeskonnana tundub Horvaatia parem, kuid samas tuleb tõdeda, et Belgia pole oma parima koosseisuga sel MM-il veel ühtegi kohtumist alustanud. Nüüd tuuakse kindlasti Lukaku mängu juba algkoosseisus ja see muudab Belgia mängu mitmekülgsemaks. Saame näha, kas peatreeneril on julgust ka teatud alavormis suured nimed pingile jätta või jätkab samade meestega.

Lõpptulemust on raske ennustada. Loogiliselt võiks ju Horvaatiale võitu pakkuda….aga Lukaku ja De Bruyne on mängijad, kes võivad ka üsna kehva mängupildi juures üks-kaks korda sähvatada ja vajalikud väravad ära lüüa. Võib-olla on meeste vaheline kiskumine ka meedia poolt mitu korda suuremaks puhutud ning Belgia näitab lõpuks oma tõelist taset.

Esimene panus – Horvaatia/viik ja mõlemad skoorivad. Aga Belgia kohal on siiski liiga palju küsimärke ning seega võtame valiku, et nad ei võida seda kohtumist. Samas skoorivad vähemalt ühe värava. Belgia tasemega sats ei tohiks lihtsalt nullile jääda, isegi Horvaatia vastu.

Teine panus – Horvaatia väravad teisel poolajal üle 1.5. Riskivalik, kuid võiks proovida. Kui jutud Belgia kehvast sisekliimast on kõik tõsi ning ka mäng väga ei suju, siis võib neid teisel poolajal tabada lagunemine, kus edasipääs libiseb käest ja Horvaatia hakkab lustima.

Meie valikud:

  • Horvaatia/viik ja mõlemad skoorivad (2.37 @ Coolbet)
  • Horvaatia väravad teisel poolajal üle 1.5 (3.50 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 175€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds