Jälgi meid

Ennustusvihjed

Argentina vs. Austraalia ennustusvihjed

Jalgpalli MM on jõudnud kaheksandikfinaalideni ehk võida või sõida koju kohtumisteni. Kas antud vastasseisus võtab favoriit Argentina kindla võidu või jätkab Austraalia üllatamist?


Argentina vs. Austraalia

Laupäev, 3. november 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV 2

Üle 3.5 värava (2.85 @ Coolbet)

Austraalia üle 2.5 hoiatuskaardi (1.93 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Austraalia pole Argentinat kunagi võitnud.
  • Argentina on kolme kohtumisega lasknud enda väravale teha vaid kolm raamidesse läinud pealelööki.
  • Austraalia on seni kõigis kolmes kohtumises löönud täpselt ühe värava.

Argentina alustas MM-i piinliku 1:2 kaotusega Saudidele, kuid peale seda on mäng-mängult paremaks mindud ja viimases tähtsas kohtumises Poola vastu näidati juba päris head jalgpalli.

Austraalia teekond on lahjemat sorti muinasjutt. Tõenäoliselt on vähe neid, kes ennustasid kängurumaa koondist edasi alagrupist, kus pallisid ka Prantsusmaa ja Taani. Hoolimata sellest, et esimeses kohtumises lasti endale lüüa neli väravat, siis peale seda on kaitse vastu pidanud ning duhh meeskonnas võimas.

Argentina mängu sai alagrupifaasis teatud hetkedel päris palju kritiseeritud, kuid samas tuleb neid ka kiita. Nimelt on neil kaitses ikka asjad väga korras. Jah, Saudid lõid küll kaks väravat, kuid need olid pigem ikka üsna juhuslikud. Peale seda pole Argentina vastased suutnud põhimõtteliselt mitte ühtegi ohtlikku olukorda tekitada.

Austraalia jättis päris palju energiat alagrupiturniirile ning raske on näha, et neil jätkuks püssirohtu ka antud kohtumiseks. Seda enam, et koondistel on olnud vaid kaks(!) puhkepäeva.

Esimene panus – üle 3.5 värava. Taani ei tahtnud Austraaliale väravaid lüüa, Tuneesia ei osanud Austraaliale väravaid lüüa. Argentina oskab ja tahab Austraaliale lüüa. Rohkem põhjendusi väga vaja ei olegi. Kui Argentina oma esimese ära lööb, siis järgmised on juba kerged tulema. Tahaks ennustada, et Austraalia võib siit päris kindla nähvaka saada. Nemad on oma potentsiaali juba välja mänginud.

Teine panus – Austraalia üle 2.5 hoiatuskaardi. Austraalia üks võimalus Argentina mängu natukenegi halvata on agressiivsus ja füüsilisus. See võib aga teatud olukordades minna natukene üle piiri ja seega ka hoiatuskaartidega lõppeda.

Meie valikud:

  • Üle 3.5 värava (2.85 @ Coolbet)
  • Austraalia üle 2.5 hoiatuskaardi (1.93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 143€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds