Jälgi meid

Ennustusvihjed

Serbia vs Itaalia ennustusvihjed

Korvpalli EM-il kohtuvad kaheksandikfinaalis ainult võite tunnistanud Serbia ja Eesti alagrupis neljanda koha saanud Itaalia. Kas turniiri suurfavoriidid Serbiast võitavad võidu või suudavad itaallased Balkani rahvast üllatada?


Serbia vs Itaalia

Pühapäev, 11. september 2022
Algab: 19.00
Ülekanne: TV3 Sport

Serbia võidab (1,19 @ Coolbet)

Serbia punktide arv üle 86,5 (2,21 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Serbia on üks kahest koondisest, mis ei kaotanud alagrupifaasis ühtegi kohtumist.
  • Serbia on turniiri parimana visanud keskmiselt 93.2 punkti mängus.
  • NBA superstaar Nikola Jokic on visanud keskmiselt 19.6 punkti, võtnud 9.4 lauapalli ja andnud 4.4 resultatiivset söötu.

Serbiat peetakse üheks turniiri suurfavoriidiks ja alagrupiturniiril on serblased vastavalt ka mänginud, sest kaotatud pole veel ühtegi kohtumist. Vastased polnud võib olla veel kõige kõvemast puust, aga mitmed teised suurfavoriidid on ühes mängus ikkagi komistanud. Lisaks Serbiale on ainult Kreeka seni püsinud kaotuseta.

Alagrupis olid kõik võidud väga veenvad, sest igas mängus oli edu vähemalt kahekohaline arv punkte. Esmalt alistati Holland 24 punktiga, siis Tšehhi ja Soome vastavalt 13 ja 30 punktiga. Viimases kahes kohtumises olid vastasteks Iisrael ja Poola. Esimene alistati 11 punktiga ja teine 27 punktiga.

Palju on räägitud serblaste liidrist ehk NBA kõige väärtuslikumast mängijast Nikola Jokicist, kuid ka ülejäänud koondis on täis väga kvaliteetseid mängijaid. NBA mehi rohkem koosseisu ei kuulu, sest Bogdan Bogdanovic pidi EM-i vigastusega vahele jätma, aga koondises on seeeest mitmeid Euroliiga staare nagu Vasilije Micic, Nikola Kalinic ja Vladimir Lucic.

Itaalia koondis on eestlastele tuttavam, sest kuulus Eestiga samasse alagruppi ja omavahel kohtuti kõige esimeses mängus, mille teatavasti võitsid võõrustajad skooriga 83-62. Järgmises kohtumises osutati südikat vastupanu Kreekale, kuid lõpuks kaotati nelja punktiga. Järgnes väiksemat sorti üllatus, kui kaotati ka Ukraina koondisele.

Väga olulises kohtumises Horvaatia vastu võeti 81-76 võit ning alagrupiturniir lõpetati peksupoisiks kujunenud Suurbritannia vastu, kes alistati koguni 34 punktiga. Kokku koguti kolm võitu ja kaks kaotust ehk sama palju kui Ukraina ja Horvaatia, aga korvide vahe jättis itaallased neljandale kohale.

Esimene panus – Serbia võidab. Serbia on põhjusega üks turniiri suurfavoriite ja alagrupis näidatud veenvad võidud ei anna põhjust selles kahelda. Üldvõidule on ka teisi tugevaid kandidaate, kuid Itaalia pole veel sellist masti koondis, kelle taha serblased võiksid takerduda.

Teine panus – Serbia punktide arv üle 86,5. Turniiri resultatiivseim koondis on praegu just Serbia oma ning keskmiselt üle 90 punkti mängus visata on korralik tulemus. Kuna itaallastel puudub korralik mehemõõtu keskmängija, siis läbi Jokici harutatakse korvi all Itaalia kaitse korralikult lahti.

Meie valikud:

  • Serbia võidab (1,19 @ Coolbet)
  • Serbia punktide arv üle 86,5 (2,21 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds