Empoli vs AS Roma ennustusvihjed

Serie A kuuenda mänguvooru lõpetab AS Roma ja Empoli vaheline kohtumine. Kas kaks viimast kohtumist kaotanud AS Roma naaseb võiduteele või Empoli suudab võtta hooaja esimese võidu?

Empoli vs AS Roma

Esmaspäev, 12. september 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport

AS Roma võidab (1,75 @ Coolbet)

Empoli ei löö väravat (2,57 @ Coolbet)

• AS Roma on viimasest kuuest mängust võitnud kolm, viigistanud ühe ja kaotanud kaks.
  • Empoli on tänavu Serie A-s viigistanud neli kohtumist ja kaotanud ühe.

Jose Mourinho juhendatava AS Roma hooaeg algas väga paljulubavalt, sest esimese nelja mänguga oli kirjas kolm võitu ja viik võõrsil Juventuse vastu, kusjuures endale lasti lüüa nende kohtumiste jooksul ainult üks värav. Mänguliselt oldi küll Torino klubi vastu raskustes, kuid seegi näitab taset, et kehva mänguga suudeti võõrsilt viigipunktiga tagasi tulla.

Viimased kaks mängu on Rooma klubil läinud täieliult aia taha, sest esmalt saadi koduses liigas kindel kaotus Udineselt. Poolajaks oli Mourinho võistkond 1-0 taga ja tundus, et suudavad mängu ümber pöörata, kuid teisel poolajal kasutas hoopis Udinese oma võimalused ära ja AS Roma sai lausa 4-0 kaotuse.

Järgnes hooaja esimene kohtumine Europa League’i alagrupiturniiril, kus kohtuti Bulgaarias sealse Razgradi Ludogoretsiga. 72. minutil jäädi kaotusseisu, kuid usbekk Eldor Shomurodov viigistas 86. minutil. Itaallaste kahjuks ei jäänud see siiski lõppseisuks, sest kõigest kaks minutit hiljem viis Nonato bulgaarlased uuesti juhtima.

Bulgaarlaste vastu said mõned võtmemängijad puhkust, kuid vaatamata sellele oli Itaalia klubi kindel favoriit. Serie A-s on hädavajalik võidulainele naasta, et vältida suuremasse auku kukkumist ning järgmine vastane Empoli peaks olema selleks igati jõukohane vastane.

Empoli on liigahooaega alustanud omapäraselt, sest ühelt poolt on kirjas kõigest üks kaotus ja endale on lastud lüüa ainult viis väravat, kuid samas on tabelis kirjas neli punkti ja koht on samuti alles 15. Põhjus seisneb selles, et hooaja avavoorus saadud kaotusele on järgnenud neli viiki.

Viimases kahes kohtumises Verona ja Salernitana vastu juhiti, kuid teisel poolajal anti kolm punkti siiski käest. Esimese vastu lasti viigivärav endale lüüa 69. minutil ja Salernitana puhul oli võit kõigest 10 minuti kaugusel.

Esimene panus – AS Roma võidab. Pärast kahte ebaõnnestumist mõistab nii Mourinho kui ka tema mängijad, et kui soovitakse tänavu kõrgete kohtade eest võidelda, siis ei saa lubada endale kolmendat järjestikust kaotust. Seega tuleb pealinna võistkond mängule täie keskendumise ja parimate meestega, mis ilmselt Empolile palju variante ei jäta.

Teine panus – Empoli ei löö väravat. Enne kahte libastumist oli Roma kaitse Jose Mourinho võistkondadele kohaselt raudne ja kindel, sest nelja mänguga lasti endale lüüa kõigest üks värav ja see oli ka võõrsil Juventuse poolt. Kui Roma suudab vähegi rööbastele tagasi saada, siis Empoli vastu suudetakse taga null hoida.

• AS Roma võidab (1,75 @ Coolbet)
  • Empoli ei löö väravat (2,57 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 88€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.