Jälgi meid

Ennustusvihjed

Hispaania vs Leedu ennustusvihjed

Korvpalli EM-il on alagrupiturniir läbi saanud ja algavad play-offid. Kas A-alagrupi võitnud Hispaania sammub edasi veerandfinaali või napimast napimalt alagrupist edasi pääsenud Leedu võtab hoopis võidu?


Hispaania vs Leedu

Laupäev, 10. september 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport

Leedu võidab (1,46 @ Coolbet)

Punktide arv alla 153,5 (2,21 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Hispaania ja Leedu viskasid alagrupis keskmiselt 86,2 ja 87,8 punkti mängus.
  • Hispaanlaste parim punktitooja on olnud Willy Hernangomez, kes on väljakul olnud keskmiselt 21 minutit ja visanud selle jooksul 15,4 punkti.
  • Leedulased tabasid alagrupis kolmepunktiviskeid 33,1% täpsusega.

Hispaania koondises on toimunud verevahetus ja hispaanlased nii Euroopa meistriteks kui ka maailmameistriteks vedanud põlvkonnast on tänavuseks turniiriks koosseisus põhitegijatest alles veel ainult Rudy Fernandez. Samuti pidi kaasa tegema Sergio Llull, kes paraku sai enne turniiri vigastada.

Põlvkondade vahetusega tekkis koondisel auk mängujuhi positsioonil, mis otsustati lahendada leegionäri kodustamisega. Kodakondsus anti ennast Euroliigas aastaid heast küljest näidanud Lorenzo Brownile, kes karjääri jooksul pole siiski kunagi ühtegi Hispaania klubi isegi esindanud.

Loosi tahtel sattus Hispaania A-alagruppi, mille mängud toimusid Gruusias. Tegemist oli EM-i ilmselt kõige nõrgema alagrupiga ja kuigi üks kaotus saadi, siis suurt probleemi hispaanlastel alagrupikohtumistes ei tekkinud.

Alustuseks saadi suured võidud Bulgaaria ja Gruusia üle, millele järgnes üllatuskaotus Belgia vastu. Edasi saadi taas kindel võit, kui 17 punktiga alistati Montenegro. Alagrupiturniir lõpetati Türgi vastu. Tasavägiseks kujunenud kohtumise võitsid hispaanlased 72:69.

Leedu kuulus seevastu niiöelda surmaalagruppi, kus ühe tugeva koondise teekond pidi lõppema. Pärast kolme nappi kaotust paistas olevat, et selleks on Leedu, aga kahe viimase kohtumisega suudeti siiski edasipääs välja võidelda ja välja jäi hoopis Bosnia ja Hertsegoviina.

Avakohtumises Sloveenia vastu jagus pinget lõpuni, kuid viimasel veerandajal kallutas Luka Doncic ja kaaslased mängu enda kasuks. Järgnesid kaks väga nappi ja valusat kaotust, kus Prantsusmaale kaotati nelja punktiga ja Saksamaale lisaajal kahe punktiga. Saksamaa kohtumine andis palju kõneainet ka kohtunike osas, sest kohtunikud ei taibanud, et pärast tehnilist viga tuleb vastastele vabavise anda.

Kolme kaotuse järel oli Leedu seis äärmiselt keeruline ja kõik polnud enam enda kätes, kuid kohustuslikud võidud võeti ära ja natuke jagus ka õnne. Grupi autsaider Ungari alistati 17 punktiga ja otsustavas kohtumises alistati Bosnia ja Hertsegoviina samuti 17 punktiga.

Esimene panus – Leedu võidab. Oma alagrupi võitnud hispaanlasi on raske soosikuks pidada, sest nõrgas A-alagrupis ei näidanud nad midagi erilist. Leedu seevastu kohtus kolme väga tugeva kandidaadiga kullale ning ei jäänud palju puudu, et oleks kõiki kolme ka võitnud.

Teine panus – Punktide arv alla 153.5. Alagrupis näitasid mõlemad koondised korralikku resultatiivsust, kuid play-offides kasvab pinge ja kaitses pannakse veel natuke juurde. Otsustavates mängudes hakkab skoor alati veidi vähenema.

Meie valikud:

  • Leedu võidab (1,46 @ Coolbet)
  • Punktide arv alla 153,5 (2,21 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 73€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds