Jälgi meid

Ennustusvihjed

Senegal vs. Roheneemesaared ennustusvihjed

Aafrika Rahvuste karika üks suurimatest favoriitidest Senegal alustab väljakukkumismänge Roheneemesaarte vastu. Kas Sadio Mane & Co suudab probleemideta kaheksa parema sekka edeneda?


Senegal vs. Roheneemesaared

Teisipäev 25. Jaanuar 2022
Algab: 18.00
Ülekanne: viaplay.ee

Senegal võidab nulliga (2,15 @ Coolbet)

Kokku alla 1,5 värava (2,32 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Tervelt 14 eelnevast 18-st omavahelisest kohtumisest on lõppenud Senegali võiduga.
  • Senegal on 15 mängu järjest kaotuseta püsinud.
  • Roheneemesaared on Rahvuste karikal kaotanud ainult kaks oma kümnest mängust, viigistades kuus korda.

Senegal oli alagrupiturniiril ainus meeskond, kellele mitte ühtegi väravat ei löödud. Guinea ja Malawiga tehti väravateta viigid ning Mane lisaminutite penalti abil saadi 1:0 jagu Zimbabwest. Rünnakul tunduvad lood olevat üsna nukrad, aga tasub meeles pidada, et sel turniiril lüüaksegi alati väga vähe väravaid.

Otsustavates mängudes saab Senegali vastu värava löömine arvatavasti olema veelgi keerulisem, kuna alagrupiturniiri viimases matšis naasis koosseisu Chelsea puurilukk Edouard Mendy, kes jättis esimesed mängud koroonaviiruse tõttu vahele.

Samal ajal ei oleks üllatav, kui Roheneemesaared või keegi teine Senegali kiirelt auti lükkaks, kuna Teranga Lõvid kipuvad suurturniiridel alla oma võimete esinema. Näiteks viimased viis Rahvuste karikal käimist on kolm korda lõppenud alagrupimängudega.

Roheneemesaared kvalifitseerusid kaheksandikfinaali alagrupiturniiri parima 3. koha meeskonnana. Alagrupist, kus olid ka Etioopia, Burkina Faso ja Kamerun, saadi neli punkti.

Jalgpall on väikeses saareriigis viimase kümne aastaga suure arengu teinud. Rahvuste karika finaalturniirile jõuti esimest korda alles 2013. aastal ja nüüd mängitakse seal kolmandat korda.

Meeskond on tõestanud ennast satsina, keda on raske lüüa, aga samas pole neil endal piisavalt klassi, et oma tahtmist teistele peale suruda.

Esimene panus – Senegal võidab nulliga. Senegaallased kipuvad ikka ootamatutel hetkedel halbu üllatusi pakkuma, aga tegu on parema tiimiga ja kaitses on kord kogu turniiri ajal majas olnud. Roheneemesaared pole pooltes oma kümnes Rahvuste karika mängus väravani jõudnud.

Teine panus – Kokku alla 1,5 värava. Kõik, kes on läbi aastate Rahvuste karikal kõikidele mängudele selle panuse teinud, istuvad tänaseks arvatavasti samasuguse rahapaki otsas nagu Nigeeria petukirjades lubatakse. See panus on tänavu võitnud kõikides Senegali mängudes ja kahes Roheneemesaarte kohtumises.

Meie valikud:

  • Senegal võidab nulliga (2,15 @ Coolbet)
  • Kokku alla 1,5 värava (2,32 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 107€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds