Jälgi meid

Ennustusvihjed

Elevandiluurannik vs. Egiptus ennustusvihjed

Kolmapäeval tõmmatakse joon alla Aafrika Rahvuste karika kaheksandikfinaalidele ja mängitakse ära ka üks tõeline põnevusmäng, kui Elevandiluurannik ja Egiptus kokku lastakse. Kas Elevandid suudavad Mo Salah’ ja tema meeskonna konkurentsist välja puksida?


Elevandiluurannik vs. Egiptus

Kolmapäev 26. Jaanuar 2022
Algab: 18.00
Ülekanne: viaplay.ee

Egiptuse võit (viik välistatud) (2,52 @ Coolbet)

Kokku üle 2 värava (2,14 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelnevast 21-st omavahelisest kohtumisest on 10 lõppenud Egiptuse võiduga, Elevandiluurannik on saanud kuus võitu.
  • Elevandiluurannik on oma viimasest 15-st mängust kaotanud ainult ühe (kümme võitu, neli viiki).
  • Egiptuse viimases seitsmes Rahvuse karika mängus on olnud kokku vaid üheksa väravat.

Vaaraodel algas turniir kehvasti, kui avamängus Nigeeriale alla jäädi, aga siis alistati Salah’ väravast Guinea-Bissau 1:0 ja sama skooriga saadi jagu ka Sudaanist.

Meeskond proovib vältida teist järjestikust kaheksandikfinaalis välja kukkumist. Kodusel 2019. aasta turniiril jäädi esimeses väljakukkumisringis alla Lõuna-Aafrika Vabariigile.

Egiptus oli vahepeal kolm turniiri järjest Aafrika karikast eemal, aga sellele eelnesid kolm järjestikust võitu. Seitse triumfi teeb Egiptusest sarja kõigi aegade edukaima koondise.

Seekord peab egiptlased võiduka lõpuni tüürima tunnustatud treener Carlos Queiroz, kes alates möödunud septembrist ametis. Meeskond on temaga saanud üheksa võitu, kolm viiki ja kaks kaotust.

Elevandiluurannikut tüürib mees, kes Rahvuste karika isegi pea kohale saanud tõsta. Prantslane Patrice Beaumelle oli Sambia koondise abitreener, kui meeskond 2012. aastal suure üllatuspommi lõhkas. Finaalis alistati toona penaltitega just Elevandiluurannik.

Beaumelle’i käsutuses on üks Aafrika tuntumatest ja talendikamatest koondistest, aga Rahvuste karikal on Elevandid pidevalt lati alt läbi jooksnud. Pärast kümne aasta tagust finaalis käiku on korra meistriks tuldud, aga samuti on kaks korda veerandfinaalis langetud ja korra lõppes teekond isegi alagrupiturniiril.

Tänavu alagrupist välja tulemisega probleeme ei olnud, kui Ekvatoriaal-Guinea, Sierra Leone ja Alžeeria ees seitsme punktiga esikoht võeti.

Esimene panus – Egiptuse võit (viik välistatud). Egiptus on taktikaliselt kindlasti tugevam meeskond ja sellel on otsustavates mängudes väga suur roll. Salah’ takistamine võtab Elevantidelt suurt pingutust ja see peaks andma ruumi teistele võiduks vajaliku värava ära löömiseks, kui just Liverpooli mees sellega ise hakkama ei saa.

Teine panus – Kokku üle 2 värava. Rahvuste karikal ei tule palju väravaid, aga selle kohtumise näol on tegu matšiga, kus just skoorimiseks kõvasti potentsiaali on. Elevandiluurannik on ise tublisti väravaid löönud (6), aga endale on neid samuti lastud (3).

Meie valikud:

  • Egiptuse võit (viik välistatud) (2,52 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2 värava (2,14 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 126€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds