Jälgi meid

Ennustusvihjed

Senegal vs. Alžeeria ennustusvihjed

Aafrika meistrivõistluste ehk rahvaste karika finaal! Finaali jõudsid FIFA edetabeli 22. meeskond Senegal ja ligi viiskümmend kohta tagapool asuv Alžeeria(FIFA 68). Senegalile on see läbi ajaloo teiseks Aafrika meistrivõistluste finaaliks, võidetud ei ole veel ühtegi turniiri. Alžeeria on sellega korra hakkama saanud.


Senegal vs. Alžeeria

Laupäev 20. juuli 2019
Algab: 22:00
Ülekanne:Eestis puudub

Senegali võit (2.7 @ Coolbet)
Kokku alla 2 värava  (1.7 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kaks meeskonda kohtusid ka alagrupifaasis. Seal võttis Alžeeria 1:0 võidu.
  • Senegal on turniiri jooksul löönud 8 väravat, endale on lastud lüüa vaid 1. Alžeeria samad näitajad on 12 ja 2.
  • Läbi ajaloo on omavahel kohtutud kümnel korral ning pooltes nendest on mõlemad meeskonnad skoorinud.

Senegal kohtus poolfinaalis Tuneesiaga. See oli üks kummaline matš – mõlemal meeskonnal oli hulganisti võimalusi ning said jalga proovida ka penaltil, kuid skoori ei suudetud teha ja normaalaeg lõppes 0:0. Lisaajal saavutas võidu Senegal tänu Tuneesia omaväravale.

Alžeeria oli omakorda üle Nigeeriast. Kangelaseks tõusis mitmekordne Premier League´i võitja Riyad Mahrez, kes kõmmutas viimasel minutil täpse karistuslöögi ristnurka ning vormistas 2:1 Alžeeria võidu.

Koosseisudest. Senegali koondisest leiame eranditult vaid Euroopa klubides mängumehi. Nimekaim neist muidugi Meistrite Liiga võitja Sadio Mane. Objektiivse hinnangu alusel ütleks, et Senegalil on igas liinis natukene rohkem kvaliteeti kui Alžeerial.

Alžeeria koosseis on natukene kirjum, kuhu mahub ka koduliigas pallivad sportlasi. Kuigi statistika seda ei näita, siis ohukoht peaks olema just kaitseliin. Turniiri jooksul on samuti Alžeeria kaitse kippunud ka üsna lihtsates olukordades eksima.

Esmalt soovitaks valikut Senegali võidule. Hoolimata sellest, et turniiri esimese omavahelise kohtumise võitis Alžeeria, siis nüüd finaalis võiks favoriidiks pidada hoopis Senegali. Neil on kokkuvõttes meeskonnas rohkem kvaliteeti. Alagrupikohtumist Alžeeria vastu ka domineeriti ja kaotust võiks pigem pidada tööõnnetuseks. Esimene valik – Senegali võit.

Kui veel 11 aastat tagasi löödi Aafrika rahvaste karikal keskmiselt üle kolme värava mängus, siis nüüdseks on see number langenud üsna madalaks. Tänavusel turniiril on see napilt üle kahe värava mängu kohta. Rohkelt väravaid tuleb penaltitest, omaväravatest ning pigem tänu kaitse eksimustele, kui ründajate õnnestumisele.

Kuna tegemist on finaaliga, siis võib ennustada, et kohtumine muutub eriti kinniseks ja ettevaatlikuks. See kõik tähendab, et kõige loogilisem tulemus võiks olla emma-kumma meeskonna üheväravaline võit. Kaks väravat oleks juba kerge üllatus ning kõik üle selle väga suur üllatus. Mõistlik tundub valik, et kohtumises lüüakse alla kahe värava(kui lüüakse täpselt kaks, siis raha tagasi).

Meie valikud:

  • Senegali võit (2.7 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2 värava-täpselt 2 värava puhul raha tagasi (1.7 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 54€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds