Jälgi meid

Ennustusvihjed

Radnicki Niš vs. FC Flora ennustusvihjed

Koduse Premium Liiga liider FC Flora tegi paari avakohtumises suurepärase esituse ja võitis Serbia hõbedaklubi 2:0. Korduskohtumine Serbias tõotab tulla kõike muud kui lihtne. Panused on kõrged – selle paari võitja kohtub järgmises ringis lõppenud Euroopa Liiga hooaja poolfinalisti Eintracht Frankfurtiga.


Radnicki vs. Flora

Neljapäev 18. juuli 2019
Algab: 21:45
Ülekanne:

Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.85 @ Coolbet)
Kohtumine jääb viiki (4.2 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Flora mängis esimeses kohtumises küll üsna ideaalilähedaselt, kuid samas oli Serbia klubi ka lihtsalt mannetu. Nad suutsid terve mängu peale teha vaid ühe löögi raamidesse. Usume, et Radnicki kahvatu esituse põhjus peitub meeste halvas vormis. Nende jaoks lõppes liigahooaeg mai kuus ning peale seda on oldud suvepuhkusel ning pole jõutud veel vajalikku mängupraktikat koguda.

Nädala ajaga füüsilise vormiga imet ei tee, kuid tõsisemat suhtumist näidatakse Flora vastu kindlasti. Suvise ranna ja Pina Colada mõtted on peast pühitud ja tehakse kõik, et maruliste fännide ees siiski siit paarist edasi minna.

FC Florale võiks aga selline mängupilt sobida, kus Radnicki tuleb julgelt rünnakule ja jätab Eesti klubile palju ruumi kontrarünnakuteks. Just sellise taktikaga on näiteks sel hooajal Flora võitnud mitmeid kordi kodust konkurenti Levadiat ning ka Radnicki vastu löödi teine värav kontrast.

Selle kõige taustal võtaks esimese valikuna, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Radnicki vahetas hiljuti peatreenerit ning on näha, et see meeskond ei tööta hetkel ühtse löögirusikana ning on väga haavatav. Samas on meeskonnas individuaalselt väga heade oskustega pallureid ja esimese kohtumise viimane veerandtund näitas, et kui vaja, siis suudetakse ka vastane suure surve alla panna.

Milline võiks olla lõpptulemus? Kõige tõenäolisem on muidugi Radnicki võit, kuid leiame, et üsna head võimalused võiksid olla ka kohtumise viiki jäämisele. Kui veel paar nädalat tagasi oli üldsusel kindel arvamus, et kahe meeskonna tasemevahe on üüratu, siis nüüdseks on selgeks saanud, et hetkel on see tasemevahe üsna olematu.

Kui Flora suudab vastaste survega toime tulla ning ka ise aktiivselt kontrarünnakutega ohtu kujutada, siis võiks mängu tulemuseks ennustada 1:1.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.85 @ Coolbet)
  • Kohtumine jääb viiki (4.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 84€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds