Jälgi meid

Ennustusvihjed

Juventus vs. Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Rahvusvaheline meistrite karika turniir. 12 meeskonda, 15 võõrustavat linna üle Põhja-Ameerika, Singapuri, Euroopa ja Hiina. Antud kohtumine Juventuse ja Tottenhami vahel toimub Singapuris. Mõlemale meeskonnale on tegemist turniiri esimese kohtumisega.


Juventus vs. Tottenham

Pühapäev 21. juuli 2019
Algab: 14:30
Ülekanne:Setanta

Tottenhami võit (3.3 @ Coolbet)
1. poolajal skoorivad mõlemad meeskonnad (4.0 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Tottenham Hotspur on valitsev ICC ehk International Champions Cup´i meister.
  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Juventus 2:1.
  • ICC-l on hetkeseisuga löödud keskmiselt 2.3 väravat ühe mängu kohta.

Mis koosseisudega meeskonnad turniirile tulnud on? Tottenhamil on enamus põhitegijad eesotsas Kane´i ja Heung-Min Soniga kohal. Puudu on sellised mehed nagu Ben Davies ja Eric Dier vigastuse tõttu ning Aurier, Sanchez ja Wanyama, kes kõik esindasid hiljuti tiitlivõistlustel oma koondist ja teenisid välja pikema suvepuhkuse.

Juventus tuleb samuti turniirile põhimõtteliselt täiskoosseisuga. Puudu on vaid suvel klubiga liitunud Aaron Ramsey, vanameister Chiellini, Dybala ning mõni mees veel, kes suvel koondist esindas. Nimekirjas on isegi Higuain, kes kõlakate järgi peaks hoopis Romasse laenule minema.

Panustamise koha pealt on sellised turniirid üsna keerukad. Raske on täpselt teada, milliste kavatsustega meeskonnad mängudele lähevad, millised mehi kasutavad ning kui tähtis neile üldse kohtumise võit on. Tegemist on ikkagi põhimõtteliselt sõpruskohtumisega ning poolenisti kommerts üritusega.

Tänu sellele on ka tulemused tihtipeale väga üllatavad ning panustamisel tuleks seda meeles pidada ning enda kasuks tööle panna. Näiteks antud kohtumises on mõlema meeskonna võiduvõimalused peaaegu täiesti võrdsed, koefitsiendid aga mitte.

Juventusel on küll meeskonnas võib-olla mõned suuremad staarid, kuid hooaja eelsetel kohtumistel pole mõtet sellele liiga palju tähelepanu pöörata. Meie soovitame panustada lihtsalt suurema koefitsiendiga klubi võidule ning antud juhul on selleks Inglismaa meeskond. Esimene valik – Tottenham Hotspuri võit.

Teisena jääb silma valik, et mõlemad meeskonnad skoorivad esimesel poolajal. Kui selline stsenaarium peaks juhtuma, siis on võimalik raha tagasi teenida lausa neljakordselt. Arvestades, et tegemist on kontrollkohtumisega, kus kasutatakse pigem ebastandartseid koosseise ning rohkem pööratakse tähelepanu enda meeskonna heale esitusele, kui vastase pidurdamisele, siis võib mängupilt olla ootamatult lahtine ja ohtlike olukordi tekkida kamaluga.

Meie valikud:

  • Tottenhami võit (3.3 @ Coolbet)
  • Esimesel poolajal skoorivad mõlemad meeskonnad (4.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds