Jälgi meid

Ennustusvihjed

Schalke vs. Manchester City ennustusvihjed

Meistrite Liiga kaheksandikfinaalis kohtuvad Schalke ja Manchester City. Saksa klubi on selles paaris üsna kindel autsaider. Edasi tuldi nõrgimast alagrupist ning sealgi näidati üsna kahvatut mängu. Kuue mänguga löödi vaid kuus väravat. See-eest näidati koduväljakul kindlalt paremat taset ning vaevalt Manchester Cityle seekordki midagi lihtsalt antakse. Inglise klubi läbis alagrupi väga resultatiivselt, kuid kummagil korral ei suudetud alistada prantslaste Lyoni.


Schalke vs. Man.City
Kolmapäev , 20. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TV6

Ennustusvihjed
Manchester City üle 2.5 värava 2.05 @  Coolbet
1.poolaeg üle 1.5 värava 2.25 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Ainukese omavahelise kohtumise võitis Manchester City 2:0.
  • Schalke kõik alagrupifaasi väravad olid löödud erinevate mängijate poolt.
  • Manchester City on löönud 18 kohtumist järjest värava. Viimati suutis Manchesteri klubi nulli peal hoida Chelsea.

Nii uskumatuna kui see ka ei tundu, siis sel millenniumil Bundesligas seitse korda esikolmikusse jõudnud meeskond Schalke hoiab hetkel koduliigas alles 14. kohta ja võitleb ülejäänud hooaja eliitseltskonda püsimajäämise nimel. Viimase viie kohtumise jooksul on teenitud vaid üks võit. Bayerni Münchenile kaotati hiljuti 1:3.

See kõik paneb mõtlema, et kas hetkel on meeskonnas sama palju sisu, kui neli aastat tagasi samas etapis Real Madridi vastu. Siis anti Ronaldo juhitavale Hispaania klubile tõeline lahing, mis kahe mängu kokkuvõttes kaotati 4:5.

Meie arvame, et ei ole. Manchester City on nende jaoks hetkel liiga suur amps. Hooaja eel peafavoriit Meistrite Liiga võidule ning ka hetkel erinevate ennustuste esikolmikus olev meeskond on näidanud viimasel ajal halastamatut vormi. Peale üllatuskaotust Newcastlele on võetud väga kindlad võidud üle Arsenali, Evertoni ja Chelsea. Lisaks usume, et Pep Guardiola suurim eesmärk sel hooajal on just võita Meistrite Liiga.

Kokkuvõttes on Schalke ainukene variant tulla mängule hea emotsiooniga ja väga agressiivselt. Lootes kergele imele, proovida haarata initsiatiiv ning üllatada City mängijaid. Just nii nagu mängis eelmine nädal Ajax Real Madridi vastu. Kaitsesse istuma jäädes lööb City oma väravad neile ära varem või hiljem. Riskides võib saata Schalket edu, kuid loob head võimalused ka Manchester Cityle oma kvaliteetsete ründemängijate klassi näitamiseks.

Meie valikud:

  • Manchester City üle 2.5 värava (2.05@ Coolbet)
  • 1.poolaeg üle 1.5 värava (2.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 45€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds