Jälgi meid

Ennustusvihjed

Lyon vs Barcelona ennustusvihjed

Meistrite Liiga kaheksandikfinaal viib Hispaania hetke parima klubi Barcelona Prantsusmaale, kus kohtutakse Lyoniga. Kui Barcelona võitis alagrupi üsna kindlalt, siis Lyoni edasipääs tuli üsna huvitaval viisil – nimelt suudeti võita vaid üks kohtumine, kuid viies ülejäänud kohtumises mängiti välja viik.


Lyon vs. Barcelona
Teisipäev , 19. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TV6

Ennustusvihjed
Lyon või viik 2.02 @ Coolbet
Esimene poolaeg jääb viiki 2.5 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimati kohtuti omavahel kümme aastat tagasi. Barcelona alistas Lyoni kahe mängu kokkuvõttes 6:3.
  • Barcelona on viimasest viiest võõrsil kohtumisest võitnud vaid kaks.
  • Lyon on viimasest viiest kodukohtumisest vaid ühes suutnud hoida vastase nulli peal.

Barcelona pidas oma viimase kohtumise loetud päevad tagasi koduliigas Valladolid’i jalgpallimeeskonna vastu. Võeti 1:0 võit(Messi lõi penaltist värava ja korra eksis penaltil). Kataloonia klubi mäng oli üsna mannetu, kuid arvatavasti oligu selle põhjuseks eesootav kohtumine Lyoni vastu. Mitmed põhitegijad said puhkust ja mängisid väikseid minuteid, et maksimaalselt valmistuda Meistrite Liiga jaoks.

Lyon on koduväljakul näidanud suurepärast vormi. Viimastes kohtumistes on võetud kindlad võidud ning alistati ka PSG. Meistrite Liigas mängiti näiteks viiki Manchester Cityga. Usume, et ka seekord suudetakse eeldatavalt tugevamale klubile anda korralik lahing ja vähemalt viik välja teenida. Seda enam, et Barcelona ei saa võõrsil mängudes ennast kuidagi käima.

Või kui Barcelona peakski lõpuks jõuga ära võtma, siis heaks panuseks võiks olla ka avapoolaja viik. Lyon ei taha kuidagi lasta Barcelonal seda mitmemängulistes seeriates eriti tähtsat võõrsil väravat ära lüüa ning plaanib kaitse lukku panna ja kannatlikult oma võimalusi oodata. Selline taktika võiks jätta avapoolaja skooriks 0:0.

Kokkuvõttes hoolimata kõlavatele nimedele, ei ootaks sellest matšist rohkem kui kahte väravat. Tõenäoliseim tulemus võiks olla emma-kumma meeskonna üheväravaline paremus või 1:1 viik.

Meie valikud:

  • Lyon või viik (2.02 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg jääb viiki (2.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds