Jälgi meid

Ennustusvihjed

Neljapäevane Euroopa Liiga kombovihje

Neljapäeval leiab Euroopa Liiga kvalifikatsioonis aset mitmed atraktiivsed vastasseisud. Platsile jookseb ka Eesti koondislane Karol Mets. Loe edasi ning leiad ühe  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 130€.


Celtic vs. AIK

Algab: 21:45  Ülekanne: Celtic TV

Šoti suurklubi Glasgow Celtic kukkus mõneti üllatusena Meistrite Liiga kvalifikatsioonist välja ning jätkab aste madalamal, kus esimeses kohtumises kohtutakse koduväljakul Eesti koondislase Karol Metsa koduklubi AIK-iga.

Sarnaselt Celticuga, mängis ka Rootsi klubi Meistrite Liiga kvalfikatsiooni. Kui Šoti klubi kukutas konkurentsist CFR Cluj, siis AIK pidi alla vanduma tasavägises heitluses lisaajal Mariborile.

Antud kohtumine on mõlemale meeskonnale ülimalt tähtis, sest Euroopa Liiga alagrupiturniir on juba käega katsutav.

Esimese omavahelise kohtumise kindel favoriit on Celtic. Nende koduväljakul toimunud kohtumiste statistika on üsna muljetavaldav – viieteistkümnest kohtumisest vaid üks kaotus. AIK samal ajal on viimasest kolmest Eurosarja kohtumisest kaotanud kaks.

Siiski pole Šotimaa jalgpalli valitseja jätnud tänavu nii tugevat muljet, kui eelnevatel hooaegadel. Seda iseloomustab ka väljakukkumine Meistrite Liiga kvalifikatsioonist klubi vastu, kelle vastu oldi kindel favoriit. Rumeenia klubi CFR Cluj lõi Celticule nende endi kodus lausa neli väravat.

Leiame, et kohtumise võidab tõenäoliselt Celtic, kuid AIK, kes on viimases kaheteistkümnes kohtumises vähemalt ühe värava löönud, peaks ka antud kohtumises vähemalt auvärava kirja saama. Seega meie esimene valik on, et mõlemad meeskonnad skoorivad.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.08 @ Coolbet)


Torino vs. Wolverhampton

Algab: 22:00 Ülekanne: Eestis puudub

Kõige kõrgetaselisem vastasseis võiks olla just antud Itaalia ja Inglismaa kõrgliiga klubide vahel.

Kui Premier League´s on hooaeg juba täie hooga käimas ning Wolves pidas alles esmaspäeval viimase pingelise kohtumise Manchester Unitedi vastu, siis Torino jaoks algab koduliiga alles sellel nädalavahetusel.

Ühelt poolt on see kodumeeskonna jaoks suur eelis – nad on saanud rohkem puhata ja ei ole pidanud reisima. Samas on saanud Wolves rohkem tugevamaid mänge, mille pealt tulla head tulemust tegema.

Eelmises ringis alistas Torino koduväljakul Valgevene klubi Soligorski 5:0 ja kokkuvõttes pääses edasi skooriga 6:1. Wolves oli kokkuvõttes parem Yerevani Pyunikust 8:0.

Koefitsiendid kõnelevad, et kohtumise kõige tõenäolisem tulemus on Torino võit. Me ei tahaks sellega nõustuda ja ennustame, et Wolves teeb võõral väljakul lausa nii hea tulemuse, et naaseb korduskohtumisele kerges eduseisus.

Kui Torino on viimasel kümnendil ka Euroopa Liiga alagrupiturniiril pallinud, siis Wolves´i jaoks oleks tegemist ajaloolise sündmusega, kui siit ringist edasi saadakse. Nelikümmend aastat ei ole eurosarjale peale pääsetud ning klubi motivatsioon põhitabelisse pääseda on ülisuur.

Muidugi pelgalt motivatsioonist ei piisa, kuid Premier League´i meeskonnal on olemas ka vajalik tase, et Torino selg prügiseks teha. Itaalia klubi teab, et võõral väljakul saab Wolves´i vastu väga raske olema ning loodavad koduväljakul aktiivselt rünnates kerge edu sisse teha. Selline mängustiil aga sobib ideaalselt Wolverhamptonile, kus nad saavad kannatlikult kaitses istuda ja siis välkkiirete kontratega nõelata.

Meie valik: Wolvesi võit (3.1 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 6.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 130€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds