Jälgi meid

Ennustusvihjed

Saksamaa vs Kreeka ennustusvihjed

Korvpalli EM-il kohtuvad teises veerandfinaalids võõrustajad Saksamaalt ja Giannis Antetokounmpo poolt veetav Kreeka koondis. Kas ühtlane Saksamaa koondis pääseb poolfinaali või ühele superstaarile toetuv Kreeka on tugevam?


Saksamaa vs Kreeka

Teisipäev, 13. september 2022
Algab: 21.30
Ülekanne: TV3 Sport

Saksamaa võidab (2,85 @ Coolbet)

Saksamaa võidab 1. veerandaja (2,31 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kreeka koondis on ainuke koondis, mis pole turniiril veel ühtegi mängu kaotanud.
  • Saksamaa ja Kreeka on keskmiselt visanud vastavalt 91.3 ja 91.7 punkti mängus.
  • Giannis Antetokounmpo on sel turniiril mänginud keskmiselt 28 minutit mängu kohta, mille jooksul on visanud 29 punkti, võtnud 9 lauapalli ja andnud 4 resultatiivset söötu.

Saksamaa korvpallikoondis on alati olnud tugevate Euroopa keskmike seas ja suurturniiridelt pole lähiajaloost palju ette näidata. 2005. aastal saavutati EM-il teine koht ja aastal 1993 võideti lausa EM. Kõige edukam periood jääbki Dirk Nowitzki aegadesse, kui lisaks EM-i hõbedasele autasule võideti ka kolm aastat varem MM-ilt kolmas koht.

Tänavu võib Saksamaad pidada juba üheks soosikuks tiitlile. Neil puudub Luka Doncici ja Giannis Antetokounmpo-taoline liider nagu Sloveenia ja Kreeka koondisel, kuid sakslaste näol on tegemist ühtlaselt tugeva koondisega, mida toetab ka koduväljakueelis. Koondises on lisaks kolmele NBA mängumehele ka palju Euroliigas ennast väga heast küljest näidanud mängijaid.

Surmaalagrupiks peetud B-alagrupist pääses Saksamaa edasi teisena Sloveenia järel. Mõlemad kogusid neli võitu ja ühe kaotuse, kuid omavahelise mängu võitis Sloveenia, mis jättis sakslased teiseks. Kaheksandikfinaalis kohtuti Montenegroga ja poolajaks juhiti 24 punktiga. Teisel poolajal alustas Balkani koondis marulist tagasitulekut, kuid mänguaeg sai enne läbi, kui sakslastele järele jõuti.

Saksamaa vastane veerandfinaalis on Kreeka, mis toetub pea täielikult Giannis Antetokounmpole. Koondises on küll palju Euroliiga staare, kuid NBA superstaari peale üles ehitatud mäng on ka nende kasulikkust veidi vähendanud.

Kreeka koondis kuulus koos Eestiga samasse C-alagruppi ning läbis alagrupiturniiri kaotuseta ning on ainus koondis, mis püsib ühegi kaotuseta. Samuti alagrupiturniiri kaotuseta läbinud Serbia kaotas veerandfinaalis mõneti üllatuslikult Itaaliale. Kohtumises turniiri peksukoti ehk Suurbritannia vastu sai puhkust ka kreeklaste liider Giannis Antetokounmpo, mis pikka turniiri arvestades oli kindlasti kasulik.

Kaheksandikfinaalis kohtuti Tšehhi koondisega ning kreeklastel oli Kesk-Euroopa rahvaga palju madistamist. Enne viimast veerandaega juhtis Tšehhi koondis veel 4 punktiga, kuid viimase veerandi võitis Kreeka 10 punktiga. Giannis Antetokounmpo oli oodatult mängu parim 27 punkti, 10 lauapalli ja 5 resultatiivse sööduga.

Esimene panus – Saksamaa võidab. Kreeklasi peavad paljud soosikuks Giannis Antetokounmpo tõttu, kuid võistkonnana on sakslased olnud palju muljetavaldavamad ning neil on ühe NBA superstaari asemel kolm korralikku NBA mängijat ning kodupubliku toetus. Üks mängija võib võistkonna kaugele vedada, kuid üksinda tiitlit ei võideta.

Teine panus – Saksamaa võidab 1. veerandaja. Kodupubliku ees on adrenaliin laes ja mingit laisklemist ei saa olla. Samuti on sakslaste enesekindlus laes ja mängu alustatakse agressiivselt.

Meie valikud:

  • Saksamaa võidab (2,85 @ Coolbet)
  • Saksamaa võidab 1. veerandaja (2,31 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 143€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds