Ennustusvihjed

Prantsusmaa vs Itaalia ennustusvihjed

Korvpalli EM-i veerandfinaalide teise mängupäeva avavad naabrid Prantsusmaa ja Itaalia. Kas eeldatavalt tugevam Prantsusmaa koondis võtab oma või juba Serbiat üllatanud Itaalia kordab vägitegu?

Prantsusmaa vs Itaalia

Kolmapäev, 14. september 2022
Algab: 18.15
Ülekanne: TV3 Sport

Itaalia võidab (2,74 @ Coolbet)

Itaalia punktide arv üle 78,5 (2,01 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Prantsusmaa ja Itaalia on keskmiselt visanud vastavalt 78 ja 84 punkti mängus.
  • Itaalia võtab keskmiselt 33 kolmepunktiviset mängu kohta.
  • Prantsusmaa koondise parim punktitooja on Evan Fournier (keskmiselt 14.7 punkti mängus).

Prantsusmaa koondis on EM-il edenenud vaikselt, aga kindlalt. Surmaalagrupiks peetud B-alagrupis saavutati kolme võidu ja kahe kaotusega kolmas koht, millega pääseti suuremate raskusteta kaheksandikfinaali edasi.

Turniiri alustati kaotusega Saksamaale, aga seejärel võideti kolm võrdlemisi tasavägist kohtumist Leedu, Ungari ning Bosnia ja Hertsegoviina vastu. Alagrupi viimases kohtumises mindi vastamisi Luka Doncici poolt veetava Sloveenia koondisega ning enne viimast veerandaega oli tablool viik. Luka Doncici ajaloolised 47 punkti tõid otsustavatel hetkedel võidu siiski sloveenidele.

Kaheksandikfinaalis kohtuti vastuoluliste türklastega ning esimene poolaeg möödus prantslaste kontrolli all. Kolmandal veerandil toimus täielik lagunemine ja veerandaeg kaotati 16 punktiga. Viimasel veerandajal tuldi siiski mängu tagasi ning normaalaeg lõppes viigiseisul. Lisaajal oldi lõpuks türklastest ikkagi kindlamad.

Itaalia koondis on eestlastele tuttavam, sest kuulus Eestiga samasse alagruppi ja omavahel kohtuti kõige esimeses mängus, mille teatavasti võitsid võõrustajad skooriga 83-62. Järgmises kohtumises osutati südikat vastupanu Kreekale, kuid lõpuks kaotati nelja punktiga. Järgnes väiksemat sorti üllatus, kui kaotati ka Ukraina koondisele.

Väga olulises kohtumises Horvaatia vastu võeti 81-76 võit ning alagrupiturniir lõpetati peksupoisiks kujunenud Suurbritannia vastu, kes alistati koguni 34 punktiga. Kokku koguti kolm võitu ja kaks kaotust ehk sama palju kui Ukraina ja Horvaatia, aga korvide vahe jättis itaallased neljandale kohale.

Kaheksandikfinaalis Serbia vastu ei pandud neile suuri lootusi, sest Serbia koondis eesotsas NBA kõige väärtuslikuma mängija Nikola Jokiciga tundus liiga kõva pähkel, kuid itaallased suutsid oma südika mänguga kõiki üllatada. Itaalia koondis suutis mängu enda kasuks pöörata pärast peatreener Gianmarco Pozzecco eemaldamist ja viimane veerandaeg võideti juba 10 punktiga.

Esimene panus – Itaalia võidab. Prantsusmaa koondises on rohkem kvaliteeti ja tegemist on ka ühtlasema koondisega, mis on turniiril vaikselt hoogu üles saamas, kuid samas Itaalia koondis murdis maha tugeva Serbia ja eneskindlus on laes. Kuna itaallaste mäng toetub üsna palju kaugvisetele, siis korraliku enesekindluse abil kukuvad pallid paremini sisse ja see võibki otsustavaks saada.

Teine panus – Itaalia punktide arv üle 78,5. Itaallased on keskmiselt visanud ligikaudu 84 punkti mängus ja ka tugeva Serbia vastu suudeti visata lausa 94 punkti. Itaalia surub mängutempot üles, sest neil puuduvad korvi all suured mehemürakad ja see ajab ka punktisumma kõrgemaks.

Meie valikud:

• Itaalia võidab (2,74 @ Coolbet)
  • Itaalia punktide arv üle 78,5 (2,01 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 137€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.