Jälgi meid

Ennustusvihjed

Reedene kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord keskendume Euroliigale, kus leiab aset neli põnevat kohtumist. Kahte neist näeb otsepildis ka TVPlay Sports kanalilt. Loe edasi ning leiad ühe 12.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 240 €.


Moksva Oblasti Khimki vs. Müncheni Bayern (19:00)

Khimkil ei ole käsil parimad ajad ning hetkel ollakse ka play-off kohast üsna kaugel. Loetud päevad tagasi vallandati senine peatreener ning uueks peatreeneriks saab tuttav mees – Rimas Kurtinaitis. Selline vahetus võib meeskonnale mõjuda kahetiselt. Ühelt poolt soovivad kõik mängijad tõestada uuele peatreenerile oma taset, kuid teisalt võib selle arvelt kannatada meeskondlik esitus.

Bayern on hetkel viimasel play-off kohal ja vajab hädasti võitu, eriti veel Khimki tasemelise meeskonna üle. Kusjuures on Saksamaa klubi võitnud lausa viis omavahelist kohtumist. Usume, et Bayern suudab pakkuda vähemalt väga tasavägise heitluse. Seda enam, et Khimki liider Alexey Shved on jätkuvalt vigastusega eemal.

Meie valik: Bayern AH+3.5 punkti (1.8 @ Coolbet)


Darussafaka vs. Baskonia (19:15)

Darussafaka on kindlalt Euroliiga viimane meeskond ning tuleb igale mängule juba üsna pingevabalt. Sander Raieste koduklubil Baskonial käib seevastu tõeline heitlus play-off kohale ning liiga ühe punase laterna vastu minnakse vaid võidu mõtetega.

Baskonial on jätkuvalt vigastatud kaks väga tähtsat lüli meeskonnas ehk Granger ja Shengelia. Sellegi poolest on ka ilma nendeta näidatud väga ilusat korvpalli ja viimases kahes voorus on võetud tugevad võidud. Väga lähedal oldi ka Olympiacose alistamisele nende karukoopas.

Hispaania klubi trumbiks on pigem rünnak ning Darussafaka vastu võiks oodata neil kindlasti vähemalt 80+ punkti. Viimases kahes omavahelises kohtumises on sellega hakkama saadud.

Meie valik: Baskonia punkte kokku üle 81.5 (1.87 @ Coolbet)


Buducnost vs. Gran Canaria (20:00)

Kui Siim-Sander Vene koduklubil on Euroliigas kohustus mõnda klubi võita, siis Buducnost on üks nendest. Euroliigas eelviimasel kohal asuv Montenegro klubi on taseme poolest tagumise poole klubi, kuid neid alahinnates, on kurvad tagajärjed kerged tulema.

Buducnost on teeninud oma hooaja viiest võidust kaks viimastes voorudes. Kui esmalt alistati lähirivaal Darussafaka, siis viimases voorus võideti lausa Real Madridi ennast. Väikese eelarvega klubi trumbiks on just koduväljaku mängud, kus on viimasest viiest kohtumisest võidetud lausa neli. Siiski tuleb nentida, et tegemist on väga ebastabiilse meeskonnaga ning pikad võiduseeriad on harv nähtus.

Hoolimata Buducnosti favoriidi seisvusest üldsuse silmis usume, et Gran Canaria suudab väga tõsiselt vastu hakata ning kui tuleb Monteneggro esiklubile alla vanduda, siis kaotus jääb üsna minimaalseks.

Meie valik: Gran Canara AH+5.5 punkti (1.87 @ Coolbet)


Barcelona vs. Moskva CSKA (22:00)

Huvitaval kombel on kihlveokontorid selles kohtumises tõstnud arvatava punktiskoori üllatavalt kõrgeks ning prognoosivad tulemust 165 punkti ringis. Barcelona koduväljakul on Euroliigas vaid korra sel hooajal selline punktisumma täis visatud.

Usume, et ka seekord ei visata nii palju punkte. Selle valiku toetamiseks on kaks tugevat fakti. Esiteks mängib Barcelona koduväljakul väga head kaitset ning hoiab mängutempot suhteliselt madalana. Neil on kasutada Euroliiga üks parimaid kaitsemängijaid Adam Hanga. Viimastes mängudes Euroliigas pole neile suudetud isegi 70 punkti täis visata.

Teiseks on hetkel Moskva CSKA rünnak parimatest päevadest väga kaugel ning üritatakse mänge võita samuti pigem kaitsega. Viimases kolmes koduväljaku kohtumises on visatud alla 80 punkti, mis ei ole üldse omane Venemaa suurklubile. Pakume, et näeme kodumeeskonna tohutut kaitsesurvet, mis jätab ka kogu mänguskoorile jälje.

Meie valik: Alla 165.5 punkti kokku (1.92 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 12.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 240€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds