Jälgi meid

Ennustusvihjed

Milano Olimpia vs. Kaunase Žalgiris ennustusvihjed

Euroliigas on üle poole hooajast möödas ning jõujooned hakkavad play-offi suhtes iga ringiga selgemaks saama. Täna kohtuvad kaks meeskonda, kes vajavad hädasti võitu, et kevadel kaheksa parima meeskonna seas hooaega jätkata. Milano ja Kaunase klubid asuvad tabelis vastavalt 9. ja 11. kohal.

Milano Olimpia on Euroliigas viimases kolmes voorus saanud väga valusad kaotused lähirivaalidelt. Žalgiris samal ajal lõpetas pika kaotusteseeria ja võttis kodus kindlalt ära Panathinaikose.


Milano Olimpia vs Kaunase Žalgiris
Neljapäev, 24. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Žalgirise võit 2.67  @ Coolbet
Žalgirs AH+4.5 punkti 1.89 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Kaunase Žalgiris on võitnud 3 viimast omavahelist kohtumist.
  • Ükski teine klubi ei ole Euroliigas endale mängu kohta nii palju punkte lasknud visata kui Milano Olimpia – 86.
  • Esimeses omavahelises mängus suutis Žalgiris võita ilma P.Jankunaseta, kes seekord jookseb platsile.

Kui võrrelda kahte meeskonda, siis Milano Olimpia on selgelt resultatiivsem ja lauas võimsam, kuid kaitses annaks eelise leedukatele. Samuti mängib Žalgiris meeskondlikumalt ja teenib rohkeb vabaviskeid.

Viimases kohtumises suudeti lõpuks kaugelt korraliku protsendiga tabada ning nii muutus ka mängupilt kohe mitmekülgsemaks. Selle mänguga said Kaunase Žalgirise mehed juurde seni puudu olnud enesekindlust, mis ka Itaaliasse kaasa võtta.

Usume, et Leedu klubi suudab väiksemat sorti üllatuse meisterdada ja võita Euroliiga kohtumise võõral väljakul. Tänu hingestatud kaitsele ja võitlusvaimule suudetakse mängus püsida, kuid võitmiseks on vaja kontrolli all hoida pallikaotused ja tabada väljakult vähemalt 50%.

Peale emotsionaalset võitu viimases voorus, tundub see täiesti jõukohane ülesanne. Seda enam, et vastas on meeskond, kes eelistab vastast üle visata, mitte kaitsega lämmatada.

Meie valikud:

  • Žalgirise võit (2.67 @ Coolbet)
  • Žalgiris AH+4.5 (1.89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds